Резултати од барањето

  1. Imperatorot

    Македонски филмови

    Го гледав Врба и искрено не очекував толку тапа да биде, многу кринџ филм, туѓ срам ме фаќаше на моменти. Очекував да биде претенциозно срање напред-назад во време, ама вакви тапа дијалози,не. Некои сцени избрзани, фалеа емоции, некако не беа комплетни. Уствари и на телевизија го имав фатено...
  2. Imperatorot

    Предлог за серии и кратки рецензии

    Уште по насловов се гледа дека е канцер.
  3. Imperatorot

    Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

    Ти ако не можеш СП да положиш, ич не се надевај на АПС. Убаво ако им текнало да не пуштаат, нема никаква логика да не знаеш матрица да транспонираш, а да слушаш предмет за покомплексни алгоритми и дата структури. Сметај дека вака си заштедил пари. Иначе сега читам надоле, ако ви е предуслов...
  4. Imperatorot

    Родина Македонија

    Левица од алиекспрес :D
  5. Imperatorot

    Рапиден раст на цена на недвижности .

    Што не почнеш ако е така лесно? За два месеци учење, ок работа ко програмер, не ме смеј. Мислиш така е еден јазик си учиш на брзина, треба цела лепеза технологии да знаеш. :D Во ИТ ако ти одговорат на огласот за два месеци си на коњ, не па одма работа да најдеш. Дури и ако најдеш, на почеток ќе...
  6. Imperatorot

    Рапиден раст на цена на недвижности .

    Да, да, така е, учиш 2 месеци и милионерче.
  7. Imperatorot

    Аудио Опрема: Засилувачи, Ресивери, Тунери, Звучници...

    Ауу удрена работа. Иначе немораш USB микрофон, има и со обичен пин. Јас имам BM-800 од ибеј со обичен пин е, по 20ина долари идат, а има и други поефтини што за твојава намена би биле супер.
  8. Imperatorot

    Аудио Опрема: Засилувачи, Ресивери, Тунери, Звучници...

    Зашто не си земеш посебен микрофон?
  9. Imperatorot

    Крава по булеварот кај Бит Пазар

    Ти, очигледно.
  10. Imperatorot

    Зошто македонските момци не фаќаат албанки за девојки?

    Многу убава поговрка, да си ја испечатиш на мајца.
  11. Imperatorot

    Skopje niz prizmata na eden star skopjanec

    Ми доаѓа миризбата на плунка, само што му го прочитав името. :sick:
  12. Imperatorot

    Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

    стави на темава, што има врска
  13. Imperatorot

    ИТ фирми и пракси во Скопје

    .Net дефинитивно.
  14. Imperatorot

    Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

    Сакаш нешто по андерграунд? Boy Wonder The Iceman, мислам ти го предложија и други Fruitvale Station Juice 21 Now You See Me Boy A
  15. Imperatorot

    Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

    Good Will Hunting 25th Hour Sleepers 8 Mile The Town Catch Me If You Can Knives Out The Departed Shutter Island Гледав некои ептен познати да не ги пишам, ама може и овие си ги гледал.
  16. Imperatorot

    Заработка на интернет (официјална тема)

    Има и сега. Баш се логирав да проверам - „415 jobs available to you“. Само ситна пара и работа што се повторува. 1598285771 Океј страна се, малку пари се вадат, ама легитимни се, исплаќаат.
  17. Imperatorot

    Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

    Некогаш и тоа ти е џабе, ќе билдаш фанови, а ричот ќе си останува ист. Да им се намочам на фб, не се замарај претерано, мене страна ми ја избришаа туку така, немаше ни каде да се побунам.
  18. Imperatorot

    Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

    Мејлот си е твој, ништо нелеганно не си направил. Освен ако не е некој политичар полиција ќе му се изнасмее у фаца.
  19. Imperatorot

    Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

    Отиди дека не си бил ти, смени му пасворд, после он ќе те бара.
На врв Bottom