Резултати од барањето

 1. HeRbEs

  HearthStone

  За сите фанови на игри со картички топло би им ја препорачал новата игра од Blizzard,HearthStone: Heroes of Warcraft.Моментално играта е во closed beta,но може да се пријавите за клуч преку вашиот бателнет акаунт.Се шушка дека играва ќе иде во отоврена бета во скоро време поточно после Blizzcon...
 2. HeRbEs

  DotA 2

  Штотоку беа објавени првите официјални информации во врска со продолжението на најпопуларниот WarCraft 3 mod DotA, на кој што со здружени сили IceFrog и Valve работат веќе година дена.Тимот од Gameinformer беа во посета на Valve и IceFrog, се со цел да ни обезбеди информации до каде е стигнат...
 3. HeRbEs

  HoN-Heroes of Newerth

  Вчера играјќи CW со бившиот клан на Northrend, случајно дечките западнаа во муабет за некоја си игра HoN??? Па така западнавме во муабет што како е работава.И еден од дечките се понуди да ми даде Cd-key бидејќи играта е сеуште во бета фаза.Па така се решив да ја тестнам :D Целата поента и идеа...
 4. HeRbEs

  Hurra Torpedo-Total Eclipse аххахах

  Клипов ме напати тотално :):) Типциве се тотални крелиња и вреди да се погледнат хахахха.После 1:30 станува жестоко :):):)
 5. HeRbEs

  Кинетсу Хајабуса Д Урбан Нинџа :):)

  Може сте го гледале може не ама типов е недокрмена будала :):) Дечкото ја има вештината дефинитиво :):):) Edit:Почетокот е малце досаден,но понатаму се истакнува неговата малоумност :):):)
 6. HeRbEs

  Што по гаволите му е на типов?!

  Кога го видов првпат ова не ми се веруваше што гледам.Типов е на крек? или не го доела мајкаму како мал?? Го гледав и неможев да се изначудам,толку лудничаво да се понашаш на ТВ,катастрофа.
 7. HeRbEs

  Battlestar Galactica

  Серијава почнува како филм и потоа продложува како сериски филм :) Доколку сте ја гледале ме интересира вашето мислење,дека мене овој сериски филм ми остави голем впечаток за сега има завршено три сезони се спрема и четврта сезона коj воедно ќе биде и најверојатно последна сезона па ве молам за...
На врв Bottom