Резултати од барањето

 1. HeRbEs

  Што слушаме во моментот? (Читај правила)

  После добра прошетка на водно,ставаш слушалки,гасиш светло у соба,затворени очи и едноставно A Way of life.Нема ништо подобро од добра инструментална музика. Hans Zimmer - A Way of Life
 2. HeRbEs

  DotA 2

  Што ми требаше да го кликнам видеово сабајлево :D Си го ничкосав цело биро со локви кафе :pos:
 3. HeRbEs

  Хит на денот

  Времево... Just let it rain ;)
 4. HeRbEs

  DotA 2

  Добро што е со Дотава еј.Една партија да неможе да тепаш,очајно мава у психа :D Мац фида,rymz фида и најтрагичното и јас барабар со нив :pos:Отворено апелирам до Мац да се оформи ФФМ (Фидерска Федерација на Македонија) каде членовите ќе бидат згрижиувани и тешени дека имаат колку толку благе...
 5. HeRbEs

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Ах која милина е ова :D Се навлажнив само што ја видов сликата :pos:
 6. HeRbEs

  C/C++

  #include <stdio.h> #include <stdlib.h> int main(int argc, char *argv[]) { int i,n,x; int niza[100]; int brojac = 0; printf("vnesete go brojot na elementi na nizata:\n"); scanf("%d",&n); printf("vnesi go celiot broj x za prebaruvanje:\n"); scanf("%d",&x)...
 7. HeRbEs

  Team Fortress 2

  Ако ти е чисто за трејд еве ти ја странава, разгледај си,види што ти одговара што не. http://www.tf2outpost.com/
 8. HeRbEs

  Хит на денот

 9. HeRbEs

  Продавам Игри

  Пиши сега на темава "Продадено" , фати ги на финта сите што ти мрчат погоре :D
 10. HeRbEs

  Дали би ја претвориле вашата девојка во гејмер?

  Ја би ти рекол да ја зимаш за жена,полн погодок е :pos:
 11. HeRbEs

  Sherlock

  Добро ја стартуваа сезонава.Само на почеток кој лош Српски го везеа,незнаев дали гледам Шерлок или стар трек клингонци :D Сцената со Шерлок и Мориати коа се смееа и на крај разменија течности беше WTF :pos:
 12. HeRbEs

  DotA 2

  Мац со убав скин партија не се тепа! :D Еве ја за 3 евра се нудам да те КОУЧУВАМ,да те внесам во аналите на дота играта :ROFLMAO:.Има да бидеш ѕверка од играч (рже не се држе стил). :pos:
 13. HeRbEs

  Diablo 3

  Да мој е акаунтот као што ти кажа форумџијата погоре RoS Beta е :D Тоа ко скрол ти дава бафови пример против елити,рифт гардианс и општо босови.Се паѓаат во тие кесињата коа ќе завршиш nephalem rift.Ама као што може да приметам го скинале life steal не работи како стат веќе,немам појма зошто.Сеа...
 14. HeRbEs

  Diablo 3

  Како ми легна боксирачов :D Бонусира све :D
 15. HeRbEs

  HearthStone

  Секој почеток е тежок :D И мене ме млатеа ко нетресен тепих ама со време ќе навлезеш во креирање на декови.Еве ти еден основен паладин дек, како за стартер супер ми возеше,значи цел е со почетни карти.Види како ќе ти вози и уиграј го малце дур подсобереш нешто подобри картици. Hand of...
 16. HeRbEs

  The Walking Dead

  Како може да ја оправдувате Креол.Тоа што го направи е толку подло и сурово да нема оправдување.Замислете вие лежите болен и ви доаѓа Керол у стил "Ела чичино сврти се на грбче малце агугугугу" и БАМ нож у грб,сува лепота тотално оправдано.Знам во такво постапокалиптично време нема време за...
 17. HeRbEs

  Музика од видео игри

  Chrono Cross олд скул :D
 18. HeRbEs

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Ако ставаш рам би ти рекол да му опнеш 2x2GB за да функционира dual channel(не си навел матична претпоставувам дека има подршка),плус ако планираш да играш на него рам ќе ти треба.За разлика ќе приметиш сигурно 1GB ram не е доволно ни OS-то да ти работи па камо ли уште игри да тепаш :D Пиши што...
 19. HeRbEs

  Хит на денот

 20. HeRbEs

  The Walking Dead

  Еј колку ми го правеше кејфот Саша.Што ја разболеа мамата :D Фацка ипол е, се надевам нема да ја скебаат. Него црнецов како шабански изреагира.Ја да бев Рик ќе му скршев нозе,па цел живот после на раце да иде.Што му се сипа црнчугана така,а Рик нит крив нит дужен ми дигна притисок :D
На врв Bottom