Резултати од барањето

 1. Наташа Радио Милева Мара

  Гатање, видовитост

  Зарем уште има луѓе што веруваат на гатачи? :facepalm: п.с. барам гатач да ми ги каже точните броеви на лото. Загарантирано добива 10% од добивката.
 2. Наташа Радио Милева Мара

  Хомосексуалност (општо)

  Педер е македонски збор за педер. Што тука не е јасно? Геј е англиски збор, зошто да внесувам англицизам во мојот речник? Сега ако нив тоа ги вреѓа не е наш проблем. Ама тоа е, ним се им смета.
 3. Наташа Радио Милева Мара

  Најчестите грешки на родителите

  Во Германија (барем таму кај се моите деца ) е забранет мобилен во училиштето и надвор во школскиот двор. Ако ги видат им ги одзимаат до крајот на школскиот ден, ако се повтори викаат родител.
 4. Наташа Радио Милева Мара

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Дете, дај име презиме од чупето јас ќе средам она да ти пријде. Гарантирам, милум или силум ќе ја убедам! Не отече дааа...
 5. Наташа Радио Милева Мара

  Како да преболите?

  Таман испукав пуканките и ставив сокче :mad: Расипувач на забави :(
 6. Наташа Радио Милева Мара

  Мачки (општи дискусии)

  Како бе го зимат и се прат наудрени? Некој да земе мое маче и да си го видам кај нив, у око ќе им брцнам. Незнам како е кај нас, ама пробај со ветеринар, чип бројче, книшка...И штом малтертират животни, пријави ги.
 7. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Не користеле контрацепциски средства :) Инаку на темава имам пишано, у цел мој школски живот немам толку. Е сегашните постови се повеќе на мајтап :) Видов дека не вреди.
 8. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Епа затоа и уште рипаш :) Ќе збориме кога ќе родиш. А до тогаш културно ќе те одбегнувам колку можам :)
 9. Наташа Радио Милева Мара

  Инсект во куќата

  Нека фино лепо се држи подалеку од мене, пошо знам карате. Јас дур да дојдам до весник побрзо ке дое болничка кола по мене. Мразам се шо има повеќе од 4 нозе, а воа бааѓи има :sick:
 10. Наташа Радио Милева Мара

  Инсект во куќата

  Фино. Ти ибам и радозналата шо сум. Се почна да ме чеша :mad:
 11. Наташа Радио Милева Мара

  Кајгана психолог

  Книга можам да ти напишам за тоа. После две неделно престојување домче, ето веќе недела дена како сум вратена и нит таму нит ваму сум...Ама тоа е, ќе помине некогаш...се надевам.
 12. Наташа Радио Милева Мара

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Мачење ок, али шо после со мачињата? :eek:
 13. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Џабе си трошиш прсти, јас трубам веќе 10 години на темава...го пишуваат само тоа што ним им одговара :) И знаеш да не ги гризе совест, го направија абортусот како остранување на грст од клетки :icon_lol: Тоа е.
 14. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Точно е, шкорпи масовно убива у машко тело :D Па тоа на порти ги прашуваат, ако умреле во и врз убаво женско тело идат у рај, се остало у пекол.
 15. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  На сите ви е јасно за што збориме. Ама за почисти раце и душа може и баба ќе е машка.Зашо бе Владо смее да пее пјер ај не сер, а мене ме бришете? А некој да те нарече некое животно ок е? Ебате неправдата, Калимеро... Ај уживајте :)
 16. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Умира. :) Плодот не умира, насила е изваден :)
 17. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Сперматозоидот живее до 8 часа. Збориме во тема за абортус, значи неоплоден сперматозоид самиот после неколку часа умира. Абортусот е насилно уништување на плод. Шо е толку нејасно? Каде е тоа твое масовно убиство?
 18. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Па шо скокаш ондак дека си масовен убиец насабајле? Или па партнерот ти врши секојдневни как-абортуси :)
 19. Наташа Радио Милева Мара

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  А до незнаењето било шо ти уште чекаааш, извињавај ондак ;) Ето шкорпијата може да ти покаже, се разбира он у тоа :) Да не малку скренавме од патот? Јас можам уште, сепак ќе скратам :)
На врв