Резултати од барањето

 1. ts01

  Нов виртуелен мобилен оператор?

  Macedonia gets new MVNO извор-- http://www.telecompaper.com/news/macedonia-gets-new-mvno--966970 Monday 16 September 2013 | 09:39 CET | News Austrian mobile virtual network operator (MVNO) Mobile Connect Telecom has launched operations on the Macedonian market. The Agency for Electronic...
 2. ts01

  Проблеми со Лан КАбел

  не најдов тема со слични проблеми па доколку админите сметаат нека ја преместат во соодветрно место * проблемот е следен : самото име од темата знаете за што станува збор ! проблемот е посложен и ке напишан по опширно ; користам кабелски интернет со лан кабел на кој стандарт на...
 3. ts01

  DTV-Receiver

  me interesira dali mozi dase najde vakvo nesto za priem na cabeslska digitalna tv odnosno slot za vo PS ? ? i ako ima nekoj nekakaze sto/kako ? http://www.hauppauge.com/site/products/data_hvr1250.html
 4. ts01

  Коментари за Relax/Flex тарифите на Т-Мобиле

  мобимак-(т-мобиле) повторно со нов атак за крадејне на народот..како да не им е доста !! се работи за пост пејд имено кон сите т-мобиле корисници бесплатни разговори..... но еве што пишува, Евтина тарифа: понеделник до сабота (20:00 ч. до 08:00 ч.), недела и државни празници цел ден...
 5. ts01

  voip lan modem

  http://www.welltech.com/dm/ata171_e.pdf me interesira dali nekoj znae dali ovaj modem moze da raboti kako ruter ili samo kako swic nesto e so konekcija ??? ako ima nekoj iskustvo neka pisi :helou::smir:
 6. ts01

  LAN преку рутер

  dali nekoj znae sto se ovie opcii vo ruterot i za sto slusat posto nikako ne mozam da najdam tocno objasnuvajne > pa baram pomos od Vas
 7. ts01

  Фиксна телефонија преку кабелски оператори

  http://62.162.58.41/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=54&Itemid=30 http://www.cabletel.com.mk/telefonija.html http://www.kabelnet.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=4...
 8. ts01

  Именик на Р.М

  Me interesira nesto dali imame oficijalen imenik na site registrirani broevi vo Makedonija osvem ovaj na t-home ???? http://www.whitepages.com.mk/index_log.asp
 9. ts01

  Cosmofon интернет

  ZA MAKSUMUM 1 mesec COSMOFON ke ponudi BRZ bezicen internet ke ima i duo paketi ; ALO ALO + NET ...pa cekame brzini i ceni ..od oficijalni izvori doznav deka ovaj mesec se testira internetot!
 10. ts01

  MREZNA

  decki imam Mrezna REALTEC 8139d i CD to so DRIVERITE e mnogu izgrebano ne mozam dasi go instaliram drajverot za mreznata !a ne mozam da najdam od net nikade ~! ne znam sto tolku frki so Driveri za mrezna !~ Pomoss ako ima nekoj Driver !neka kazi
 11. ts01

  Проблеми со Skype

  DECKI mi treba pomos od VAS! e sega vaka;sto se slucuva ne znam no SKYPE koga prajkam/Primam nesto 1kb/sek e transferot !i se pojavuva zolto Triagolnik,vo koj pisuva deka Ruterot ili NAT nemise pdeseno dobro i zatoa kako dase preprajka preku drug Fajlot..slika/pesna ITN.... uste edna rabota ...
На врв Bottom