Резултати од барањето

 1. ZS_

  Ajs Nigrutin & Timbe + Bvana live @ club COLOSSEUM @ 05.03.2010

  http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=365533285929&ref=nf Najverojatno doagaat so albumot Fuznijem Dzigili. :) Vlez - 200 denari. Ne se propusta. :vozbud:
 2. ZS_

  Среќен Роденден Deno^

  ДИЌ! Хепа нека ти е среќен роденденот Велешанец ... остаре! Повеќе здравје, среќа, љубов во иднина... и да, повеќе карање со дечките од фан клубот... то е :)
 3. ZS_

  Македонски камиони - мета на грците

  По незнам кој пат се случува оваа работа. Мора да има некаква санкција!
 4. ZS_

  Русе од Струмица

  Т-Мобајл. 4 минути порака.. :aplauz: :pos2: Најсмешно. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Антон панов е родан, струмица уште не постоела.. :pos2::pos2::pos2::pos2:
 5. ZS_

  Фан Клуб: Спортинг Лисабон

  The club's foundation was instigated by José Holtreman Roquette (José of Alvalade), with the financial support of his grandfather, Alfredo Augusto das Neves Holtreman, Viscount of Alvalade. The Viscount of Alvalade was the first President of Sporting Clube de Portugal. The club was established...
 6. ZS_

  Дали сите женски се исти во однос со љубовта?

  Мислам дека да. Ке направат, све за да ви убедат дека ве сакаат, вие ке поверувате, и ке мислите дека таа е стварно посебна. На крај, кога ке дојде денот кога ке раскинете, ке сватиш каква е. После тоа, ке се вадат муабети како си лош, како си бил лузер итн.. Мислам дека ова се у круг, со...
 7. ZS_

  Зошто сакате да имате сопруг/сопруга?

  Чекам ваши мислења, баш ме интересира! Хахаха :))
На врв Bottom