Резултати од барањето

 1. wizzy -

  Совет? -Како да ја зголемам телесната тежина

  И јас го мислам истото. Предходно вежбав теретана, имав многу поголем апетит, можев да јадам количински многу и јадев повеќе пати дено - поголема енергија имав и бев околу 72-73 кила. 1 година ипол откако престанав со вежбање, почнав да пушам по околу 1 ипол кутија цигари во ден. Никако неможам...
 2. wizzy -

  Вадам пари од PayPal

  Ако се мислите дали да ги вадите парите од пејпал преку DonExo немој да се двоумите. Човекот е супер, како што кажа така ја заврши работата - многу професионално и брзо. Фала ти @DonExo
 3. wizzy -

  Trance журки

 4. wizzy -

  Криптовалути - Cryptocurrency Bitcoin Ethereum.....

  Има многу начини, еден од начините е Exchange, односно јас имам познаници во Македонија што вадат Биткоинти и други криптовалути кои си земаат одреден процент и ти ги даваат во кеш. На пример ако му пратиш 1000$ си зема 8% ($80) другите ($920) ти ги дава во кеш.
 5. wizzy -

  Сијамска мачка

  Околу 2 месеци го чувам, многу е мирно и многу е мило :P <3
 6. wizzy -

  Економски Факултет - Прилеп!

  Здраво, Сакам да се запишам на Економски ама уште не сум одлучен а времето поминува, втор уписен рок е на 1ви сеп ваљда. Ги читав мислењава ама се пред неколку години, така да ако има некој да ми кажи овие години како е би му бил благодарен. Секоја информација е добредојдена. Ме интересира...
 7. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  http://www.gol.mk/fudbal/pobeda-na-disciplinska-kaj-ffm-klubot-kje-mora-pak-da-se-seli-od-prilep Без коментар...
 8. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  Победа - Шкупи (18.03.2017)
 9. wizzy -

  Натпревар #72 Тема: Пат - Гласање

  И мојот глас дефинитивно оди кај @argenthessis . Прекрасна фотографија - добро е прикажан патот.
 10. wizzy -

  HARDWELL @ OHRID CALLING 2017

  Браво за Авалон Продукција! Одличен настан, доаѓа еден од најдобрите DJ во светот...
 11. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  Победа - Работнички 28.09.2016 Мајмуни во БТ
 12. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  Мајмуни во БТ. Победа - Шкупи.
 13. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  Браво за индијанциве. Типични планинци. Инаку M97 во Скадар:
 14. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  Дел од тие шо заминаа.
 15. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  Победа - Вардар Мајмуни во Битола.
 16. wizzy -

  Навивачки групи во Македонија!

  http://barkod.mk/vesti/makedonija/item/1396-deneshnoto-kafe-zamenete-go-so-paket-voda-za-pienje-e-mototo-na-nk-majmuni
 17. wizzy -

  Сончев брег

  Да пишам и јас нешто. Денеска се враќам па да споделам впечатоци. Втора година ми е оваа. Поминав топ, мада мислам дека беше послабо него минатата година. Незнам зошто, добро беше но сепак како помалце луѓе да има. Не само тоа, 70% по кафичите беа мажи 30% жени. За смештај во Хотел Романтик бев...
На врв Bottom