Резултати од барањето

 1. ChaLL3nGeR

  Матура

  добра ноќ Mach-e :) утре со среќа :)
 2. ChaLL3nGeR

  Матура

  смири се девојко :)
 3. ChaLL3nGeR

  Матура

  http://www.forum.kajgana.com/threads/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0.40967/page-121#post-4195317
 4. ChaLL3nGeR

  Матура

  Последно за матурата по англиски и македонски. Напишано од главните прегледувачи од Карев и Орце. Тука се сите тестови и теми.
 5. ChaLL3nGeR

  Матура

  Корчагин 100% ги нема. Сигурни извори. а ти од кај никна на форумов бе? Слушна имало тема Матура на кајгана, па ај и ти се зачлени. Ја спамирате цела тема. Ако некој стварно ги пише темите по англиски или задачите по математика НИКОЈ нема да примети заради ОФ ТОПИК муабетите што се вртат и...
 6. ChaLL3nGeR

  Матура

  сепак има правила за пишување на формално и неформално писмо што мора да ги знаеш.
 7. ChaLL3nGeR

  Матура

  у нашиов случај: А, А, А, А.
 8. ChaLL3nGeR

  Матура

  Во право си. Трактат е.
 9. ChaLL3nGeR

  Матура

  јас како што знам, ќе го прегледаат до 500тиот збор а понатака ќе ти шкртнат како да нема ништо. Тоа значи дека ќе изгубиш бодови за немање на завршен дел.
 10. ChaLL3nGeR

  Матура

  за греота сме. никој сега нема да пише тема пошо ги испцувме и тука и на фејсбук. барем не имаат грижа на совест кога нивниот најдобар другар нема да може да се запише на факултетот кој го сакаат за мочани 2 бода.
 11. ChaLL3nGeR

  Матура

  И некој ако ја има темата англиски нека ја пише.
 12. ChaLL3nGeR

  Матура

  Според реакцииве на фејсбук многу малце луѓе од Корчагин ги имале тестовиве по македонски, или пак многу добро се кријат. Уште не помина еден ден од матурапа почнаа да се распаѓаат другарста бидејќи некој не го дал тестот за и двајцата да научат. Срамота. Навистина срамота. Сепак би било добро...
 13. ChaLL3nGeR

  21.12.2012 (read only)

  Дај му шанса. Симни го документарецот за HAARP. После сакаш верувај, сакаш не. Тоа до тебе зависи. Само не суди пред да се запознаеш подобро со проблемот.
 14. ChaLL3nGeR

  21.12.2012 (read only)

  Треба да го гледаш документарецот на Jesse Ventura.
 15. ChaLL3nGeR

  21.12.2012 (read only)

  http://www.atlanteanconspiracy.com/2011/03/japan-tsunami-caused-by-haarp.html Вреди да се прочита. Поврзано со тоа што се случи во Јапонија. HAARP e американската машина за контролирање на времето.
 16. ChaLL3nGeR

  Вашиот хит на денот vol.1

 17. ChaLL3nGeR

  The Big Bang Theory

  и од последната епизода: Rajesh: Why so glum, chum? Sheldon: Apparently you can't hack into a government supercomputer and then try to buy uranium without the Department of Homeland Security tattling to your mother. :pos: :pos:
 18. ChaLL3nGeR

  The Big Bang Theory

 19. ChaLL3nGeR

  The Big Bang Theory

  Моментот кога сестра му на Раџ ќе објасни од каде потекнува зборот „Toast“.
 20. ChaLL3nGeR

  The Big Bang Theory

  Sheldon: Mommy, I love you. Don't let Spock take me to the future.
На врв Bottom