Резултати од барањето

 1. wizzy -

  Limitless

  Серијава почна да се емитува на CBS, вчера излезе пилотот и гледам добар рејтинг има сега за сега. Серијава е како продолжение на филмот од 2011 - клик . Се надевам дека серијава нема да разочара и ќе биде иста добра како и филмот.
 2. wizzy -

  Помош околу гледање online филмови

  Здраво на сите. Пред 2 дена купив таблет (Андроид),па сакам да гледам филмови онлајн на филмовизија. Но проблемот е следен : Кога одам да гледам ми бара да инсталирам JAVA,а јава неможе да се инсталира на Андроид.Гуглав цело време но не најдов решение за проблемов. Во settings се ми е...
 3. wizzy -

  За сите што неможат да играат на кантер сервери [Од Лаг]

  Значи туториалов е за сите што имаат проблеми од лаг.Помага и во многу други работи. Одете My Computer > Control Panel > Network Connections > Local Area Connection 2 > Properties > QoS Packet Schuduler > Uninstall Влезете и играјте :D
На врв Bottom