Резултати од барањето

 1. F

  Фан Клуб: Пелистер

  Јас бев и гледав и од то шо видов трагедија, на пријателски натпревар удар кон гол да немаш стварно незнам шо да речам, тешко нас ако влезиме прва лига 15 нови играчи требат
 2. F

  Фан Клуб: Пелистер

  Еј еј полека, ај ме ме личи да паѓам на ниво и да вреѓам, патем ме го ни навредив него па ни тебе оти братот твој го знам поке од тебе и е супер чоек надвор од стадион. Ама немој за фамилијата моја и кас колку сме дале за пелистер или ние шо не седиме десно на трибина го некиме клубот или не сме...
 3. F

  Фан Клуб: Пелистер

  Не збораме за инает воопшто,си го сакам пелистер појке од се животот ми помина по стадионите ама сум реален за то ѓо го пишам. Факт е дека пелистер сега игра фудбал и е далеку подобар од есента но тука муабетот беше демек пелистер изгуби од некоја селска екипа и треба во несвест да паѓаме...
 4. F

  Фан Клуб: Пелистер

  Проблемот во пелистер е то шо се нема никаква визија,никаков долгоречен план во клубот,реално и во фудбалот и во ракометот се фрлија еден куп пари минативе години но за жал клубовите ги водат партиски лешинари или пропаднати спортисти па то шо не успеале во нивните кариери гледат сеа да ќарат...
 5. F

  Фан Клуб: Пелистер

  Ама ти како прајш сега како брегалница да е Кит Го па допрва клуб треба да станват. Проблемот кај нас е шо уште си мислиме дека пелистер е некој фактор во фудбалот па и во ракометот, сите селски и малски екипи светлосни години не заминаја
 6. F

  Фан Клуб: Пелистер

  Епа ако земат овие шо кажваш поке од цела брегалница под итно треба клуч да се клај на клубот. Не дека е мерило за финансиите то шо ке одат анталија туку организацијата секоја сериозна екипа мора да оди на припреми негде ради квалитетни натпревари,тим билдинг итн . Епа баш дека веб страна не е...
 7. F

  Фан Клуб: Пелистер

  како прво газда на брегалница или спонзор е Кирил Гогов газдата шо е и на кит го зато не зборај нешто шо не го знајш,второ финансиски се далеку постабилни од пелистер,трето работат професионално едно 10 пати не само во прва екипа туку и во младински категории(колку за информација кадетите на...
 8. F

  Фан Клуб: Пелистер

  Колку само појма немаш, брегалница е 3 класи над пелистер во секој поглед, од организација до играчки кадар финансии и се друго. Зоче е добар тренер посебно за незналицата крстевски. И разберете еднаш колку пари толку музика, се додека партиски е клубот од пелистер нема да биди ништо.
 9. F

  Фан клуб: РК Пелистер

  Буторац е посинокот на цревото, иначе тренираше кај заре и иве како мал, па се префрли на фудбал и беше еден од подобрите голмани во школата на пелистер и сега пак почна со ракометот има потенцијал детето
 10. F

  Фан клуб: РК Пелистер

 11. F

  Фан клуб: РК Пелистер

  Готово го кладоја амблемот на пелистер на дресојте
 12. F

  Lyoness

  гледам дека си на работа
 13. F

  Lyoness

  Се имате сите запнато со то мастеркард искрено не бев член тогаш ама очигледно е дека е неуспешен проект, а букинг не е замислено другарче не се прави паметен влези на твојот профил на лајонесс или ако ја имаш апликацијата ма тел одбери онлајн трговци најди го букинг кликни пазарувај сега и те...
 14. F

  Lyoness

  А оти ме функционира, букинг, алиекспрес, валмарт, уште 400000 партнери низ цел свет, то шо некој сакал да ќари ма тебе и ти рекол јахти и милиони ке земиш ме е крив лајонес туку другарти Не сум јас крив шо имаш такви другари или роднини, колеги итн.
 15. F

  Lyoness

  значи вака лајонес е компанијата и има неколку брендој во кој спаѓа и кешбек тој е бренд за штедење, поинаку на форум неможам да ти објаснам, второ лајонес можиш да го работиш и без пари, подели картичка на сите шо ги знајш БЕЗПЛАТНА, ако пазарат ке штедат а тебе трговците ке ти плакат 1%...
 16. F

  Lyoness

  Прво лајонесс си е компанијата кешбек е за штедачите лајконет за тие шо работат, второ немам ментор, по шо имаш заклучено дека имам уплатено и дела следам инструкции на некој.. Ако го знам системот незначи дека и го работам
 17. F

  Lyoness

  Нема потреба да ти паѓа жал терај си ти со синдромот без мотика нема леб и товарај го магарето Во право си
 18. F

  Lyoness

  не бе исто е само неможам да ти објаснувам Општо како корисник на услугите, и не работам за никој А и тие шо треба да затворат некој се дел од лајонесс, македонски полициски синдикат
 19. F

  Lyoness

  Погрешно имаш слушнато, сеуште сме лајонес за жал и покрај толку истраги уште не не затвориле
 20. F

  Lyoness

  Па немаш слушнато дека пропаднавме?
На врв Bottom