Резултати од барањето

 1. HEKOJ

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Проблемите никогаш не се решаваат со игнорирање.
 2. HEKOJ

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Канцерот никогаш не може да даде живот, колку и привремено да изгледа добро.
 3. HEKOJ

  Што слушаме во моментот? (Читај правила)

 4. HEKOJ

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  ДК, Сѐ почна со "Чао Македонијо, Охрид доаѓам".
 5. HEKOJ

  Фан Клуб: Ливерпул

  Само да не останиме без играчи од средина, па после јануари да ја ебат пак.
 6. HEKOJ

  Насилство од наставник врз ученик

  Чотеко од рајо е излезезн :kafence:
 7. HEKOJ

  Premier League - Season 2021/22

  Чист црвен за Мегваја, а судијава сакаше на будала да се прај
 8. HEKOJ

  Premier League - Season 2021/22

 9. HEKOJ

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Доколку моментално постои човек симпатизер на СДСМ на кој не му се повраќа од овие луѓе, треба да се запраша што не е во ред со него. * Исклучок се оние кои имаат директна корист од тендери, вработувања и уцени.
 10. HEKOJ

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Who's the good boy?
 11. HEKOJ

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  ДК, ако дознавме зошто девојките не ги сакаат добрите момчиња да клајме по едно кафе.
 12. HEKOJ

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Само вака бајовци, заебете добрина.
 13. HEKOJ

  Premier League - Season 2021/22

  И Ливерпул вака се радуваа на реми против ВБА. Останатото потоа е историја.
 14. HEKOJ

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  ДИК: Не може да ти ја турнат страната ако воопшто не пуштиш резултати
 15. HEKOJ

  Какви жени сакате?

  Чекам доказ
 16. HEKOJ

  Какви жени сакате?

  После кога ќе ви речам машки профил е не ми верувате.
 17. HEKOJ

  Premier League - Season 2021/22

  Дај нека почнат од Championship вгодина и да има world peace
На врв Bottom