Резултати од барањето

 1. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  А што ако е фејк, сдс имаше фабрика за фејк лк и пасоши, зошто сега да не се служат со исти финти, додека некој докаже што како било, ефектот постигнат е, во овој случај ќе видиме дали позитивно или негативно за сдсс. А на крај краева што и ако е бугарка и тоа вистински да се осеќа така. Ко може...
 2. пунтер

  Влада на Македонија

  Претседателот на ДПА, Мендух Тачи, вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 рече дека премиерот Зоран Заев се уште има голема поддршка од меѓународниот фактор и инвестициите на меѓународниот фактор во Македонија. -Последниве пет години инвестираа многу во земјата и нема да дозволат така...
 3. пунтер

  Влада на Македонија

  Никако не ви се допаѓа, а радиодифузна такса што не плаќате, тоа го заборавате. Тоа што поправате заби во Париз бесплатно, и тоа не ви чини.
 4. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Bas gledav kako e glasano vo Ohrid I okolinata, vidov Sdss izgubile i vo pestani, da vidis da ne veruvas, navistina fatil vetar, edno vreme tamu so pistol trebase da baras glasaci za vmro,
 5. пунтер

  Насилство од наставник врз ученик

  Да, ама некој треба да направи муабет со тоа дете. Јас работам со луѓе цел мој живот скоро 30 години, какви родители и деца сум сретнал не можам да опишам, не само што ми доаѓало да залепам некој од децата туку ми доаѓало да изгазам под нозе и еден куп родители, и ова не е од вчера. Мојата...
 6. пунтер

  Насилство од наставник врз ученик

  Тоа истото дете треба да биде научено каде треба да биде дете а каде да почитува институции и индивидуи. Кога дома не го воспитале нормално некој друг ќе го воспитува на друг начин, денес даскалот утре на улица некој поаазган деца како што вика @jamajka.
 7. пунтер

  Насилство од наставник врз ученик

  Сигурно му се има курчено штом го извадил од памет за вака да реагира даскалов, не верувам дека даскалов е до толку психо па за бадијла да се изгуби и вака да реагира. Колку што е крив даскалов толку и се криви родотелите што не го воспитале мочкото, пред било што да кажат ќе треба прво дома да...
 8. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  A koj e tipov, go izguglav i ova izleze na Youtube
 9. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  https://www.youtube.com/watch?v=sMgM-Tt9Z4I A koj e ovaj tipov, moze nekoj detali za sto osoba se raboti ?
 10. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Nemoj samo vo Budimpesta da odis, zs Grujo moze da go najdes tamu.
 11. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Jas koga bi glasal bi glasal za Kasimi, a za Taraveri vo Gostivar so dve race bi potpisal.
 12. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  И тоа што викаш, да го оставиме заев да не ебе во мозок и да не брука и понижува каде ќе стигне за атер на меѓународниот фактор. Тоа е решението ?
 13. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  не мислам за влада без албанци, него за влада и носење одлуки без Левица, значи влада да зависи од левица а не од дуи, значи да не може вмро или сдс да се пазари со дуи, него нештото да не може да помине без гласови на левица.
 14. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Ако Мицко и Вмро се паметни не треба да им смета порастот на Левица, порастот на Левица е најдобрата работа што може да му се деси на МКД. Левица со евентуален поголем број на пратеници ќе ја замени ДУИ, т.е нема ДУИ да биде повеќе во позиција да одлучува и уценува, нивното значење нема да ја...
 15. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  дај нешто линк, баш него сакам да го видам кај што се дави, да му ебам мајката смрдена
 16. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Да бидам искрен и Села од Алијанса може да биде алтернатива само говново да не го гледам. Еве да ти кажам нешто, јас работам во социјално, доаѓаат таму и по некој македонци, и жал ми паѓа кога ќе дојдат тие некој постари генерации што се пензионери и им треба да извадат сертификат дека се уште...
 17. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  не паѓам јас во транс ама убо ми е на душава кај што гледам дека народов сватил и решил да го казне најголемиот лажго на светот, најголемиот злосторник и крвник на Македонија и македонскиот народ.
 18. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Само тие од швајцарија имаат право да се интересираат и да гласаат.
 19. пунтер

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  тие другите се во друга група, не се гледаат
На врв Bottom