Резултати од барањето

 1. Little Wolf

  BJJ - Brazilian jiu jitsu

  Ај да не навлегувам во политиките што се тераат тука...
 2. Little Wolf

  Проблем со Nokia Lumia 900!

  Јас го имам истиот проблем друже, ми падна во вода и плочата се оштетила. И сега незнам што да правам дали да ја порачувам од негде или кое чаре да му најдам... Некој совет? Би знаеле колку пари би коштала плочата тука да се земе?
 3. Little Wolf

  BJJ - Brazilian jiu jitsu

  Нема оспорување дека и двата клуба имаат постигнато успеси, е сега не дека споредувам или било што али моето мислење е ова... Roots - имаат квантитет и ги имаат освојувано регионалните турнири, што да бидеме реални не се толку тешки или предизвикувачки како некој турнир што е на европско ниво...
 4. Little Wolf

  Дрогирање во центарот на Скопје

  Не сакам никој да навредам, али народов наш го збори тоа само што е во тренд. Поготово западњачки мислења, све е copy-paste. Значи сега влијателни луѓе кои имаат високо медиумско влијание почнале да дуваат и веднаш пропаганда за како тоа марихуаната била поздрава од ова,она. Абе и солта е добра...
 5. Little Wolf

  BJJ - Brazilian jiu jitsu

  Што ви е најјака, а што најслаба страна? :)
 6. Little Wolf

  BJJ - Brazilian jiu jitsu

  Јас лично сакам со отворен гард да работам.
 7. Little Wolf

  BJJ - Brazilian jiu jitsu

  Моја грешка, сакав да кажам не се фокусираат толку на партер колку што се фокусираат на Stand Up-от, али секако дека сите врвни џудисти имаат добра партер игра, но најголемите поени доаѓаат од успешните фрлања, затоа и како што реков фокусот им е повеќе на Stand Up-oт. Различни правила, на тоа...
 8. Little Wolf

  BJJ - Brazilian jiu jitsu

  БЏЏ е прекрасен спорт, но немој да се лажете дека не е ефикасна како вештина на улица т.е. реална ситуација. Има огромна разлика од спортско БЏЏ и од Street БЏЏ, два различни концепта што доаѓаат од горенаведената вештина. Побарајте малце на youtube или на google не сакам да замарам :). Иначе...
 9. Little Wolf

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  So malo zadocnuvanje...BRAVO MAJSTOREEEEEEEEEEEE TOA SE BARASE!!...hahah go vidovte li gigs?? inace sum napravil edna teorija za denes videte go datumot za denes 11.01.2009-2+9=11 znaci 11.01.11 cist kec denes-ova go napraviv use pred utakmica :D (a matematika na polaganje bev hahah) :D:D...
 10. Little Wolf

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  СВЕТСКИ ШАМПИОНИ СОСЕМА ЗАСЛУЖЕНО!!!! ЧЕСТИТКИ ЃАВОЛИ стварно сме најдобриот клуб во светот и ке бидеме..........ај кажете кога ке има реприза или дајте голот да го видиме....ПОЗЗ СВЕТСКИ ШАМПИОНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 11. Little Wolf

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  abe u picku mater samo na MANCHESTER padnav za 3600...inace nani TAPA igrase
 12. Little Wolf

  Охридски речник!

  Хаха малце може да е офтопик ова али ај... еднаш кога бев у ох и бев сместен таму у пештани и тој газдата што беше (незнам сеа како се викаше) ама дечково ненормален...ни вика немојте да сте ми земале нешто од фрижидер зш еден велешанец еднаш ми украде 2 јајца и после го барав по лична карта и...
 13. Little Wolf

  Скопски „пеерчиња“ речник

  абе провинцијалци криво ви е што не живеете у скопје и сеа не ви чини акцентот, немојте да бидете хејтери бе... Иначе посмешен дијалект од охридскиот нема...хахаха кажете ми само зашо викате "паинца" ahhahahahahaa
 14. Little Wolf

  Фан Клуб: Астон Вила

  Ајде сега со нас очекува супер утакмица....Нека победи подобриот позз:smir:
 15. Little Wolf

  Фан Клуб: Вардар

  Абе Чкембари едни идиотски,кај сте вие у скопје бе да дојдете а?? идете и ТОА СО ТИЕ лозари и пак не бевте 50 души бе море...Кога ке бидете на нивото на комити (haha a toa nema nikad da se desi i da ostaneme samo 100 dusi na zapad pak ke bideme PODOBRI OD VAS) е тогаш ке збориме за ривалство...
 16. Little Wolf

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Честитки Црвени...убедлива победа,младите играат супериорно,Велбек ме изненади со Голот многуу:vozbud::zver::nesvest:
 17. Little Wolf

  Вашите имиња на Јапонски

  Гоце---Jimomiku NiGg@lOrD---Tokijijikatoshite
 18. Little Wolf

  ИСКЛУЧИВО ЗА ЖЕНИ: Во кој дел Македонија има најубави дечки?

  ЈАС СУМ СКОПЈАНЕЦ!!! хааххахахааха :pos2::pos2::pos2::pos::pos::pos::pos:
 19. Little Wolf

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Браво за Кембел малиот е лудак што вика Гребатор нека остане таму нека се разигра убаво,да се прилагоди у премиер лига со некој послаб тим и после кога ке дојде кај нас....:vozbud::vozbud::vozbud:.....Честитки за голот!....колку сакам да ни се паднат Афронал и да ги збуниме со едно 5-6 гола...и...
 20. Little Wolf

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  RONALDOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
На врв Bottom