Резултати од барањето

 1. x_X_x^^

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Здраво екипа. Сакам да купам велосипед. Ќе ве молам за мислење за овој модел. Цената му е 37500 во денари. https://bgbike.bg/ORYX-NINE-C18-29 Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 2. x_X_x^^

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Имам јас купувано на бинанс со виза картица од нлб и супер си иде. Ти праќат смс со код за сигурност и по внесување си минува трансакција. Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 3. x_X_x^^

  PayPal (официјална тема)

  Здраво дечки. Некој кој може да ми извади кеш од пејпал нека ме контактира во дм. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 4. x_X_x^^

  Adobe Illustrator-ваши креации

  Мои дизајни на логоа .
 5. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  ne mozam da se setam koga posleden pat nasive napagjaci dadoa gol od igra. Mnogu loso... Kako sto ja pocnaa mislam deka i ovoj natprevar nema da go imam toa zadovolstvo. Za dzeko moe mislenje e deka nema kondicija covekot. Aj da ne go tupam mn. Pozdrav romanisti. P.s za ng zakam dedo mraz da go...
 6. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Samo da ne ni se sluci landkata so baern... Forza
 7. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Tesko ke e bez dzeko, se nadevam dek salah ke prodilzi so golivite. Inace mn mi e kjef za 13kata na milan. Stolbit od odbranata padnal na provikacii.
 8. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Dupka vo sredina sakas da imame :)
 9. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Може ќе ме демантира у второ полувреме, според мене треба промена на тренер.
 10. x_X_x^^

  Продавам, купувам, менувам...

  nvidia 8800gt - palit - 2300den
 11. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Секој натпревар се послабо и послабо. Ме нервира...
 12. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Значи тражам механичар и идам да видиме што ќе биде. Фала на одговорот. Ќе пишам утре што сум направил. Поздрав
 13. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Газдата го знам, ми ја покажа на скика каква е во италија и таква стигна денес. Удрена е малку кај багажникот ама тоа не е страшно. Километражата е таа само ти викам проблем ми е во тоа како да проверам дали моторот е добар и да ја земам. Кога го видов моторот дека има уље околу капачето малку...
 14. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Колата има 130 000 поминато, кога кје се извади шипката мислам дека немаше чад, инаку моторот се тресе ми рекоа дека тоа е поради тоа што е со 3 клипа, инаку стабилно работи. Сабале треба да идам и да одлучам конечно дали да го земам па ако може да ми дадеш некој совет. Фала.
 15. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Здраво, имам едно прашање. Денес гледан едно поло 1.4 тди 2002 година, кога го отворив моторот не беше чистен а капачето и малку околу него беше испрлано од уље. Па ако може да ми кажете дали тоа значи дека моторот не е како што треба? Изгледаше вака нешто само со амлку повеќе уље околу...
 16. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Секоја чест. Не ми се верува колкав капацитет на песимизам имаш. Плукаш по некој што ти гради стадион, те врати да играш лш, ти го смени стариот грб со нов помодерен, отвара фан шопови, школи, и мн деуги позитивни работи а ти уште ја бараш онаа истрошена Рома пред јенките. Ако мислиш дека за...
 17. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Тешка мислам дека ќе биде до крај. Ме изнервита Љаич, многу аматерски шут беше.
 18. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  A gde je Destro? Sent from my iPhone using Tapatalk
 19. x_X_x^^

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам маус логитек г400с користен помалку од 10 часа, или менувам за ССД 120гб со моја доплата.
 20. x_X_x^^

  Македонец силувал кобила во Швајцарија

  Има траги на насилство на кобилата? Може сама му дала :)
На врв Bottom