Резултати од барањето

 1. Chupacabras

  USB Flash Drive 512gb

  Пред некој ден сретнав вакви усбиња со по 512гб на интернет. Дали овие се фејк или стварно постојат вакви? Зошто некако не ми се верува дека толку мало усб може да содржи 512гб и да се продаваат по 20-40долари. Доколку има стварно вакви дали можам да најдам во Македонија и за колку пари? Еве на...
 2. Chupacabras

  Фудбалски дуели

  Епа вака момци и девојки (доколу има на форумот што пратат фудбал) добив идеја да направам една тема во која ќе споредуваме два фудбалера. Ќе дискутираме зошто еден од тие двајца фубалери кој ќе бидат во дуел е подобар преку разни мислења, статистики, видеа, извадоци. Дуелите ќе траат 2 дена...
 3. Chupacabras

  Микробранова

  Ме интересира дали користите микробранови печки и за што највеќе ја користите? Кажете што правите највеќе на неа и некои рецепти на микробранова? Дали вреди да се купи вакво нешто? Како што гледам повеќето ќе ја купат и послем тоа не ја користат :).
 4. Chupacabras

  Батерија на лаптоп

  Дали е препорачливо понекогаш да се извади батеријата и да работи на директно на струја лаптопот? Така ќе и се зголеми ли животниот век на батеријата или ќе се намали нејзината издржливост? Негде прочитав дека е добро двапати месечно целосно да се испразни батеријата, дали тоа е ок?
 5. Chupacabras

  Фановите на Џенова го прекинаа натпреварот и им ги собраа дресовите на фудбалерите

  Фановите на Џенова го прекинаа вчерашниот дуел против Сиена на почетокот на вториот дел, бесни поради слабите игри на своите миленици, и побараа од нив да ги соблечат дресовите кои не ги заслужуваат. Овој прекин траеше повеќе од 45 минути, а фановите беа бесни затоа што нивниот тим губеше со...
На врв Bottom