Резултати од барањето

 1. libertadee

  Сакам да знам!

  Дали на Марјана Станојковска цицките и се силиконски?
 2. libertadee

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Не заебавај и ти сега.
 3. libertadee

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Имавме споено еден час во гимназија. Свршив во гаќи. Иначе пуштена е да зима гласови на Максим и ВМРО пошто младите немаат намера да гласаат за Сдс.
 4. libertadee

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Ах Теодорче градско девојче. :love: Сега знам за кого гласам во Куманово.
 5. libertadee

  Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

  Го чекам денот кога Сдс ке паднат и Грујо ке се врати на бел коњ.
 6. libertadee

  Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

  Каков циркус? Немаше вакви глупости секојдневно со Унгарецот.
 7. libertadee

  Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

  Господинот Галетановски е убедливо најголем олош и најиритантен лик на фејсбукот.
 8. libertadee

  Македонска фудбалска репрезентација

  Тоа е тимот. Очајни млади фудбалери со уште поочајна клупа. :toe:
 9. libertadee

  Македонска фудбалска репрезентација

  Кога сите очекуваат да усереме ние нормално одиме контра. 3-2 победа.
 10. libertadee

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Избори во Македонија. Време кога луѓето објавуваат слики од политичари повеќе отколку слики од своите деца/внуци.
 11. libertadee

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Анонимус е. А кандидат е затоа што е во роднински врски со Оливер Спасовски.
 12. libertadee

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Па немаше потреба од судење зашто не беше никој и ништо тогаш. Он никна како печурка последнава година. Сеуште е анонимус.
 13. libertadee

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Друже 30години е Сдс власт во Куманово.
 14. libertadee

  Криминалци и криминални групи во МК

  Затвореникот убил човек?
 15. libertadee

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Инаку еве со што се занимаваат Сдс пред локалните. Официјална страна на Сдс Куманово. :гик::sick:
 16. libertadee

  Македонска фудбалска репрезентација

  Ауф каква бедна клупа сме имале сега видов.
 17. libertadee

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Во која лига?
 18. libertadee

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Да сум нов член немаше да знам дека бугари до пред 2 месеци го окупираа форумот и никој со прст не мрдна. Не може кумановски да разбере. :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
На врв Bottom