Резултати од барањето

 1. клошарињо

  НБА сезона 2021/22

  Наводно Нетс биле отворени за трејд на Кајри, нема да ме чуде да се десе трејд Кајри - Симонс.
 2. клошарињо

  Американски фудбал - NFL лига

  Аууу какв старт од Тенеси, Хенри бива га и за КБ :icon_lol:
 3. клошарињо

  Premier League - Season 2021/22

  Маестрално комбо у одбрана са Мегваер и Шо
 4. клошарињо

  Premier League - Season 2021/22

  Може уште одма Оле да си га смене статусо у невработен.
 5. клошарињо

  Фан Клуб: Барселона

  Мингеза е ногу лош денеска, минимум два дуела со Винисус изгуби и два пати му избега со долги топки.
 6. клошарињо

  Фан Клуб: Барселона

  Фати само што потпишал договор до 2027-ма, откупна клаузула исто како Педри.
 7. клошарињо

  NBA Фантази I сезона 2017/18

  Ја сам заинтересиран
 8. клошарињо

  НБА сезона 2020/2021

  Он една нема да освое, 5 завикал :icon_lol:
 9. клошарињо

  NBA Фантази I сезона 2017/18

  +1
 10. клошарињо

  НБА сезона 2020/2021

  Подобар бил офанзивно од Коби :pos::pos::pos::pos: Дневна доза илз небулози
 11. клошарињо

  Американски фудбал - NFL лига

  Чарџерс и кикери, нејм а мор ајконик дуо...
 12. клошарињо

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Од факултет се ваде уверението за положени испити и можеш онлајн да завршеш работа, праќа се мејл на uverenija@finki.ukim.mk Само треба да уплатеш 100 денара за уверението и на мејло пратеш слика од уплатницата.
 13. клошарињо

  Формула 1 - сезона 2021

  Налути се цигано, Гасли ако га стаса ќе има мозочен удар :ROFLMAO:
 14. клошарињо

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  У книжарите до факултето има збирки
 15. клошарињо

  НБА сезона 2020/2021

  АаааАаа нема, сга илз ќе прате видео од Харден како погаѓа 5 тројки по ред на тренинг
 16. клошарињо

  НБА сезона 2020/2021

  И Харден ќе има 20
 17. клошарињо

  Premier League - Season 2021/22

 18. клошарињо

  La Liga Santander 2021/22

  Да, црвен доби на утакмицата со Кадиз
 19. клошарињо

  Фан Клуб: Барселона

  Уф тешко ќе биде без Лук у прва
На врв Bottom