Резултати од барањето

 1. Ingvar

  Денов звучи како...

 2. Ingvar

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Ќе му ја затнеме устата за да не може да лае.
 3. Ingvar

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Кои се тие други Рон, комуницирате меѓу себе?
 4. Ingvar

  ВМРО - ДПМНЕ - Политичка Партија

  Идејата е вечна! Да живее Организацијата! Да живее ВМРО! ДА живее МАКЕДОНИЈА!
 5. Ingvar

  Денов звучи како...

 6. Ingvar

  Војска

  Прави муабет со професионален војник за војска....како и да е. Што ги тера родителите да ствараат дебили и плачковци неспособни да расудуваат па за да потоа служење војска им ги решава тие проблеми?
 7. Ingvar

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Паметен сум брат и исто така сочувствителен, и сакам да ве научам некои основни работи. Да ми беше целта агитирање ќе изгледаше многу поразлично, форумов го гледам како место каде луѓево треба да стекнат наобразба.....ме заболе курот за билдање рејтинг на партија. Поентата ми е да го осетите...
 8. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Онда мора да биде лошо момче па пак добро :D Приказната е на Ниче и трансформацијата на духот во три фази https://www.youtube.com/watch?v=VkEn1qDae14
 9. Ingvar

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Неутралните куртони што му го исцицаа курот на Заев и покрај предупредувањата? Тие бањати феминизирани пичиња без два грама памет? Тие ќе гласаат за Левица затоа што нема за кој друг, затоа и постои Левица да ги утеши, да немаат толку душевна болка.....сепак универзумов е милостив на некој начин.
 10. Ingvar

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Комуњар да гласа за Левица, или за ВМРО тоа не било нема ни да биде, веруј ми не е можно.....последниве 10 и јаче изборни циклуси сум по кампањи. А знам вмровци што гласаат за Левица, негде околу 5% на ниво на државава се...хард кор националисти што се. И затоа изгуби ВМРО на последни...
 11. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Лошо момче што станало добро.
 12. Ingvar

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Сите веќе знаат кој за кого работи, ова му се филмови само.
 13. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  До кај 50, после ни куче не ги моча.
 14. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Зреењето е последна фаза у развој, да не бидат престарени тогаш :)
 15. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  У војска се пуши кур само, сва среќа немав таква среќа :D
 16. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Требаше да пишеш помеѓу маж и џукела, не ми е јасно зошто мораше да стои маже.
 17. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Improvise adapt overcome, иначе ќе си го цицаш прстот. Битен момент е проценка за каква станува збор, ако е дроља онда се понашаш сељачки...примеров за кој се фативме. Има тука милион други моменти, ама у суштина така одат работите.
 18. Ingvar

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Целта не ги бира сретствата, ако треба да се правиш ненормален да дојдеш до п*чка онда прави се, затоа што на крајот од денот се е глума. Ја лично не би се лигавил и молел, тоа е веќе недозволиво а друго не би ми било проблем.
 19. Ingvar

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  1634566397 Ти да можеш нема да земеш :D
 20. Ingvar

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Едини разлог да влезеш у политика е да не дозволиш поглупи луѓе од тебе да те водат....иначе ја сум бил како тебе, не се секирај толку.
На врв Bottom