Резултати од барањето

 1. MaNNe

  Дали е можно сам да се одјавиш од фирмата каде што си вработен?

  Како што гласи насловот ме интересира дали е можно сам да се одјавиш од фирмата каде што си вработен газдата несака да те одјаве има ли некој начин?
 2. MaNNe

  Бизнис идеја

  Здраво Што мислите за интернет продавница? https://www.instagram.com/vaseto_shopping_mesto/ стиснете follow да му помогнеме во остварувањето на идејата Да порачуваш преку алиекспрес,ебај,алибаба итн.. И да продаваш во нашата држава преку карго. Да истражуваш да размислуваш што би можело да...
 3. MaNNe

  Отварање бизнис

  Дали е можно и како е можно да се отворе продавница за производи од алиекспрес,ебај,алибаба итн..
На врв Bottom