Резултати од барањето

 1. A

  ВКонтакте

  За оние кои не знаат ова е руски сајт копија на американскиот facebook: vk.com
 2. A

  Пиво Фест Прилеп 2019

  Апелирам до сите македонци патриоти кои искрено си ја сакаат Македонија да го бојкотираат овој настан бидејки на социјалните мрежи е напишан на бугарски а не на македонски јазик како да се одржува во Бугарија а не Mакедонија:https://www.facebook.com/events/1806845146087790/
 3. A

  Водовод дели сметки од 100 денари, не радувајте се, ќе ве треснат од земја!

  Во последните два месеци некои од граѓаните добија многу пониски, а некои многу повисоки сметки од вода. Од ЈП Водовод велат дека станува збор за очекувана потрошувачка на вода, а не за некое вонредно порамнување на сметките Граѓаните се изненадени од сметките за вода што им пристигнаа за...
 4. A

  Oсум млекари казнети за продажба на лажни производи.

  Осум млекари заработиле казни бидејќи продавале лажни прозводи и ги доведувале потрошувачите во заблуда. Продавале растителни масти, а ги означувале како сирење, урда, павлака и останати млечни производи. Сите заработиле по 5.000 евра и веднаш ги повлекле производите од продажба. Според првиот...
 5. A

  Предавање на Др. Слаѓана Велков

  Утре на 02 Април 2012 со почеток во 17:00 кај езерцето спроти јужната трибина на градскиот стадион ке држи предавање докторката Слаѓана Велков.Повелете на оваа средба затоа што ќе дознаете многу работи што не сте ги знаеле досега во официјалната медицина.
 6. A

  Фармацевтска мафија!

  Обавезно да ја прочитате книгата на докторката Лидија Гајски специјалист интернист која не и дозволија да ја објави поради стравот на фармацевтската мафија од информираност на обичните луѓе дека се работи само за огромен профит на сметка на уништивање на здравјето на луѓето...
 7. A

  Владина измама со новиот закон за царинење возила

  Bidejki administratorot mi zabrani da pisuvam za ovaa izmama na veke otvorenata tema zatoa otvaram nova a od koi pricini ne znam no se somnevam deka ima partiski vojnici na forumov koi ocigledno ne dozvoluvaat da se pisuva protiv vlasta pa zatoa i mi zabranile da pisuvam iako celo vreme zboruvav...
 8. A

  Dali odamna e izmeslen lek za rakot?

  http://www.ivonazivkovic.net/HEMOTER...A-PREVARA.html http://www.ivonazivkovic.net/KANCER-1.html Stranava e zakon i obavezno da ja prelistate detalno: http://www.ivonazivkovic.net/
 9. A

  Безжичен ADSL во Бугарија

  Eve uste ednas da gi potsetam site clenovi a voedno i nepismenite menageri na NoNet kolku cini bezicen ADSL vo Bugarija so brzini od 6 i 12MBPS i neogranicen transfer: http://www.btc.bg/bg/residential/prices_and_services/adsl_internet/btk_adsl_start/...
 10. A

  Стара измама од Оннет

  http://www.cosmofon.com.mk/?SectionID=812
 11. A

  Makedonski kanali na internet

  Dali osven zulu.mk i tv.iluzionist.com.mk postojat drugi stranici za gledanje na nasite kanali?Bidejki sum nadvor od Makedonija edinstveno mozam samo preku internet da gledam no problemot e vo toa sto na tv.iluzionist.com.mk veke nekolku dena rabotat samo stranskite kanali dodeka nieden kanal od...
 12. A

  Prodavam Dream 500 i sering po povolna cena

  Eventualno od ovaa cena moze da se spustaat maksimum 20 evra nisto poveke.Znaci konecna cena e 130 so sering za polni 9 meseci zaklucno so Septemvri 2009.
 13. A

  Zeitgeist

  Eve uste edno potsetuvanje za site neinformirani luge a koi se 99% od vkupnata populacija zosto i kako e nastanata denesnava svetska ekonomska kriza da gi gledaat dvata dela od ovoj fenomenalen film za da naucat na kakvi prevarantski temeli e sozdadena svetskata ekonomija. Ova posebno vazi za...
 14. A

  Кој управува со САД 200 години?

  Vnimatelno poglednete go ovoj dokumentaren film i ke doznaete koj upravuva so Amerika i kakva idnina ja ceka nasata planeta. http://zeitgeistmovie.com/
 15. A

  (Кај да го најдам) Првиот албум на Тоше + "Како да бидеш добар музички пират"

  Pozdrav do site forumgii i ako slucajno nekoj go ima prviot album na Tose Nekade Vo Nokta vo originalno izdanie,ne piratsko bi go zamolil da mi odgovori bidejki go nema nikade vo prodazba duri ni vo Hrvatska i Slovenija.Se javiv vo Avalon i mi kazaa deka dodeka ima piraterija vo Makedonija...
На врв Bottom