Резултати од барањето

 1. Cassaro

  Serie A 2021/2022

  Пријател од Аеродром сум, песната ми ја имаат пеено 12 години.Ти што не ја разбираш поентата на песната е твој проблем личен и не подлежи на опцијата пријави мислење прибидејќи не може да си навреден иако си опериран од заебанција на твоја сметка
 2. Cassaro

  Serie A 2021/2022

  Ти навиваш за јувентус глуп. Тоа има врска.
 3. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Martial ako ima zelba da stane Solskjaer so makotrpna rabota i iskoristuvanje na sansa sum ok. Mozebi po nekoja greshka ke se izmotivira sezonava
 4. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Smeshki
 5. Cassaro

  Serie A 2021/2022

  Bratu definitivno si nedobar. Napij se edno pivo i sredi se psihicki ne te lici na godinite i polot. Osven ako ne si zena u mashko telo, togas teraj nemas maka
 6. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Ne e ova Bottas pa da si pomines mrsulko crn. Shteta sto Max sam si ja zaeba na pocetok trkata pa posle i u box go zaebaa i na kraj se reshija megusebno vo zelbata za dokazuvanje civ kur e pogolem. Edinstvena vakva faca kako Max e samo Leclerc imaat killer instinct i ne znaat za poraz. Bottas...
 7. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Kaj e prijatelot so mi reche Hamilton nemal nerven slom. Posle edna trka i sprint meltdown dozivea se otkaza od titulata
 8. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Глеам хајлајтс од Перси во Јунајтед, и првото интервју кога потпиша со клубот.Зрачи со позитива и сигурност, нешто што го немаме сега. Го хејтам РОналдо што си отиде ама длабоко во себе се надевам дека ќе има пола од импактот Перси што го имаше во Јунајтед.Назад на Перси, вакви потези очекувам...
 9. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Луис не требаше да освои повеќе од 5 титули, ама Ферари цреповите со Аривабене ја засраа цела работа и никогаш не се приближија блиску до мерцедесот освен последната сезона кога Ветел се посра. Многу ми е мило што имаме ваква сезона за кога ќе биде поразен да му го видиме вистинското лице како...
 10. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Луис е ПР машина, а очигледно според твоето мислење ите како добро влијае. Во жарот на борбата се гледа колкаво му е достоинството и смиреноста.Нема сигурно да излезе пред 100,000 фанови на Верстапен и да плаче како пичка.Истото го направи и после квалификациите на интервјуто кога под насмевката...
 11. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Hamilton psihicki obole trkava mislam deka nema da izdrzi do kraj i ke slusame ushe poishe gluposti. Ednostavno ne moze da se pomiri so poraz. Nemavme tolku timsko radio vo erata na Schumacher ama mislam deka i dvajcata ne znaat da gubat. Max i Gasley izvozea perfektna trka, a i normalno deka...
 12. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Realno od transfer periodov sum prilicno nezadovolen. Zemavme Ronaldo od penzija, Varan so mislam deka ke se snajde i Sancho sto mislam deka ima mnogu leb za jadenje za premier liga. Se oslobodivme od James sto bese brzo kopile i spored mene mn brzo se otkazavme od nego ama go imame martial sto...
 13. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Majko mila jehovini svedoci i tuka. Nema spas
 14. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Picki. Trkava beshe daleku od nevozmozna za vozenje i se sto trebashe e da se izvozat poveke krugovi za da se istera vodata. Milioni lapaat za 2 kruga pod safety car da se izvozat. Mizerija od organizacija lugeno iskisnaa za da podelat pola bodovi.Se poveke i poveke mislam deka nikogas nema da...
 15. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ti ja pamtis sishkata ja zabite so mu bea kako kitka matka :pos:
 16. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Top 1 dres e ovoj. Izmesani cuvstva imam za narkomanov ama realnosta e deka ako potpisese za City ke imashe mn uka buka. Plus moze ke naucat neso primadonive od nego za posvetenost i pobednicki mentalitet. Se na se mislam deka e pozitiven transfer i zal mi e samo sto ne dojde posle real kaj nas odma
 17. Cassaro

  Premier League - Season 2021/22

  Se svrte topkata Riki ke posegnes pak po otrovot :)
 18. Cassaro

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  А струјата шо ја плаќаш за Арачиново што прајме ?
 19. Cassaro

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Ти ако сакаш да се боцкаш, боцкај се. Ти ако сакаш да не се боцкаш, не се боцкај.Ако треба да извадам тест за да одам на болница и да го платам пошо не сакам да се боцкам е пак ок. Ако сакаш да ме убедиш да се боцкам за да купам храна и да пијам кафе, ќе морам да ти ја превртам муцката пет шест...
 20. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2021

  Taman si e praviloto.Plus im dale sansa sami da go izvadat toj litar gorivo kako sakaat. Ushe ne mozam da razberam kako Hamilton dobi 10 sekundi, a botas i stroll po 5 mesta za istoto.Kazav minatiot post, Scumacher i Ferari bea isti shit, ama ovoj zema pripaga na pres gore na slavenje demek...
На врв Bottom