Резултати од барањето

 1. Шмекерот

  Курс по руски јазик!

  Здраво форумџии. Ја објавувам оваа тема со цел доколку некој е заинтересиран за учење руски јазик на курс. Доколку некој се прашувал каде и дали има курс по руски јазик. Еве го одговорот. Курс за странски јазици "ХЕРЦ". (ул. Македонија - над кино Вардар). Првите уписи се после новогодишните...
 2. Шмекерот

  Queen Solution! Work & Travell

  Здраво здраво форумџии и шмек шмек форумџики :) Еве ме мене со една многу за вас интересна тема. Кога викам за вас мислам на студентите. Затоа што нема студент кој не посакува или размислува за работа и патување во Америка! Досега сте се запознале со некои фирми коишто посредуваат за во...
 3. Шмекерот

  SAX & DJ - Igor Sax И Dalibor Dadoff DJ

  Форумџии. Не знам колку сте запознаени со ова квалитетно дуо во нашиот ноќен живот! Се работи за Игор (саксафон) и Далибор Дадоф (ДиЏеј) Спој и микс на саксафон и хаус! Досега свиреле во многу локали во Скопје, како и низ Македонија! На нивна свирка човек не може да остане рамнодушен! Далибор...
 4. Шмекерот

  „Браќата Карамазови“ - Достоевски

  Значи...ете ме мене и во оваа тема :) Овој пат со тема за култното дело Браќа Карамазови од еден од најголемите писатели на сите времиња - шмек писателот Фјодор Михајлович Достоевски! Не знам дали има ваква тема досега на форумов..мислам дека не! Ако има...Виктор нека избрише :) Ајде кој има...
 5. Шмекерот

  12 Машки правила за Мундијалот!

  Драга жено/девојко/пријателко/љубов или каква и да било претставничка на спротивниот пол којашто може да биде засегната од следниве правила, внимателно прочитај што пишуваме и потрудете се да го примените. ПРАВИЛО бр 1. Помеѓу 11 Јуни и 11 Јули 2010 година треба редовно да читате спортски веб...
 6. Шмекерот

  Како ги препознаваме лезбејките?

  Нели...како шо постојат педери така постојат и лезбејки. Е како да ги препознаеме? А мажи? Се пуштате на цура и ви вика дека не е заинтересирана. Она ти била лезбејка. ( и тука обично иде онаа форана Сакаш жени?...оо па да видиш каква лезбејка сум јааа) :) Шала на страна. Добив инфо дека на...
 7. Шмекерот

  Секс на стол!

  А форумџии? а? А? А? Симпатично нели? :) Дали ви се допаѓа сексањето на стол? Па нормално дека ви се допаѓаа бее! Не ви се допаѓа? Зашто бее?? Абе...пенетрација си иде супер. Се гледате во очи со партнерот па дури и си разговарате и се смешкате слатко. Па можете и да ја свртите...од другата...
 8. Шмекерот

  Кој форумџија во кој филм би го играле?

  Да сте режисер значи....кој форумџии во кои познати филмови би ги играле. На пример...еве мене прво на памет ми паднаа Out Boy и Lady Queer. Нив ги сместувам во филмот Кршенгрб Планина или на енглески Brokeback Mountain. Ајде...мислам дека би било интересно на темава да вметнеме форумџии со...
 9. Шмекерот

  Геј бар близу вашето место на живеење

  Како би реагирале доколку близу вашето место на живеење се отвори геј бар ? ? Дали би ви пречело, би ви било сеедно или би ви било драго и мило шо се отворил таков бар? Што мислите околу ова? Мене лично би ми пречело. Живеам во убава населба со убаво маало и искрено не би сакал на моја улица да...
 10. Шмекерот

  Руски јазик и руска книжевност

  Дали ви се допаѓа рускиот јазик и руската книжевност? Кое руско дело ви остаило најголем впечаток? Има ли некој од форумџииве којшто го знае рускиот јазик? Кој руски писател ви е омилен? Што знаете да кажете на руски? Еве една тема за еден од најшмекерските јазици во светот :)
 11. Шмекерот

  СЛОБОДЕН ИНДЕКС! Доста беше МОЛК!

  ПЛАТФОРМА 1) Цели и мисија · Создавање и одржување на сеопфатно и автономно студентско движење. · Создавање на достапен до сите, бесплатен и фер образовен систем. · Промовирање на социјалните стандарди на студентите. · Подигање на академскиот квалитет на...
 12. Шмекерот

  Манекенска лебедова песна :)

  Се истурив од смеење :) Уживајте :)
 13. Шмекерот

  Мистеријата на бројот Х

  Немало тема за Нумерологијата ? Значи да отворам:) Нумерологијата не е никаков мистичен ритуал за претскажување на иднината. Таа едноставно го покажува патот по кој би можеле да одиме за да ги избегнеме непотребните несогласувања. Вообичаено во животот во повеќето случаи броевите ни служат за...
 14. Шмекерот

  Закон на атракција!

  Ај една ваква тема...:smir: Принципот на законот за атракција нагласува дека мислите и чувствата на луѓето привлекуваат реални настани во нивните животи и имаат директно влијание врз нивните физички, емоционални и професионални врски.Се зборува дека оние што се славни и богати добро ја знаат и...
 15. Шмекерот

  Одбранбени механизми

  Кај фројдовата психоаналитичка теорија, одбранбените механизми се психолошки стратегии кои ги користат поединци, групи, па дури и нации за справување со реалноста и задржување на сликата и поимот за себеси. Здрави личности вообичаено користат разни одбрани во текот на животот. Одбранбените...
 16. Шмекерот

  The Simpsons у емисија! :)

  Погледнете ги фацките од Симпсонс :) И нивните гласови ахахаха Хомер е на почеток типот е оригинал Хомер! :)
 17. Шмекерот

  Чувства кон "Дроља" или "Дрољ"

  Дали сте имале чувства некад кон некоја шо е позната дека е дроља? Исто и за женските...дали сте имале чувства кон некој дроЉ (сеа ми текна изразов за мушка курва :)) Значи...ете почнувате да се забављате со некоја цура којашто сите ја знаат дека е лесна и дроља. И вие го знаете тоа. Но ете...
 18. Шмекерот

  69-ка

  М? :smir::smir: Дали се согласувате со мене дека позата 69 е една од најдобрите пози за време на сексот? Според мене тоа е многу шмек момент. Уметност :) Доколку не ви се допаѓа...зошто не ви се допаѓа? Познавам луѓе коишто не сакаат 69. Колку ја практикувате 69-ката за време на сексот? Дали...
 19. Шмекерот

  Дали дрогата нè прави љубопитни?

  Секој од нас во одреден момент сме се заинтересирале за дрогата. Сите знаеме дека таа е опасна и не чини. Забранета е. Се осудува. Поради тоа што е забранета нас не прави љубопитни што ефект има дрогата откако ќе ја примиме. Познавам луѓе коишто осудуваат било каква дрога па дури и марихуаната...
 20. Шмекерот

  Општествениот статус и пријателите

  Дали општествениот статус ги одредува пријателите? Дали мислите дека парите ги одредуваат пријателите? Се почесто сме сведоци на класно раслојување на луѓето и нивно одвојување на “богати“ и “сиромашни“! Дали мислите дека тоа е нормално, пошто реално не секогаш можеш да се дружиш со некој што...
На врв Bottom