Резултати од барањето

 1. П

  Australian Open 2021(08.02-21.02.2021

  Ако навиваш за еден, тоа не значе дека треба автоматски другите двајца дно да ги праеш.Посебно коа се работе за повреди.
 2. П

  Australian Open 2021(08.02-21.02.2021

  Да да текнало му на Џокович при 2-0, абе чекај не е интересно вака, ќе се преправам малце и ќе го тепам у 5ти сет да биде подраматично, но комент.Раонич за Џокович е тоа шо беше Бердих за Надал, со еден збор пациент.Јас навивам за Федерер, типо е толку е без емоции шо наликува на робот.Поарно да...
 3. П

  Australian Open 2021(08.02-21.02.2021

  Раонич би го тепал Џокович, едино Џокович ако го предаде мечо, дотолку има комплекс Раонич.
 4. П

  НБА сезона 2020/2021

  Хахахаха важи
 5. П

  Формула 1 - сезона 2021

  Вето бе, ебати седумкратнио шампион, напуни ги гаќите после една трка на Расел. Оваа сезона би требало да биде поинтересна, доста промени по тимовите, надевам се дека ќе има повеќе трки на дожд.
 6. П

  Американски фудбал - NFL лига

  Имаше доста коментари дека у нова средина, нов систем нема да успее Брејди.У Њу Ингланд бил толку добар поради системо на Беличек, посебно после регуларнио дел од сезоната.Затоа уште поголема тежина и значење има оваа титула.
 7. П

  Американски фудбал - NFL лига

  Овоа беше газење, тотална доминација од страна на Тампа беј.После 20 години да идеш у друг тим и одма да освоеш, а на пат до супербол да тепаш тројца hall of fame играчи нема подобар начин да си го зацементираш местото како ГОАТ.Поголем и попознат од спорто шо го игра, шо е Џордан за...
 8. П

  Australian Open 2021(08.02-21.02.2021

  Според мене прашање е дали Тим и Циципас ќе минат четврта рунда, у нивните делови имат прилично зезнати противници.Надал ако освое тука одма треба ГОАТ да го прогласат.Моја прогноза Медведев, иако најголем фаворит е Џокович. Кај жените, па попрво би погодил лотарија него која ќе освое...
 9. П

  НБА сезона 2020/2021

  Порзингис тежок промашај, место со таа негова висина под кош и у одбрана да доминира, земал стеф кари изигирава.За другите шо да се каже испод просек играчи.Тоа Голден Стејт шо и го направи вчерa беше 18+ програма.
 10. П

  НБА сезона 2020/2021

  Далас го прогласуем за умрено.
На врв Bottom