Резултати од барањето

 1. Hooligan

  Pickbox.tv - стриминг услуга за филмови и серии

  Стварно понудава ептен чудна периодов....многу непознати серии....незнам дали се лоши или добри пошто никако да се убедам да гледам некоја судејки по “амбалажата”. И нетфликс ми се смачи и хбо....како што ми се гледа работава све ќе исклучам и пак на старите добри торенти ќе се вратам периодов...
 2. Hooligan

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Дечки, некој во пп да ми прати некоја саглам плејлиста за iptv кај што ги има и Арена спорт?
 3. Hooligan

  Гуми (пневматици)

  Благодарам. Да, тешко се наоѓа, и скапи се прилично :) па затоа реков да не има некој дуќан што не го знам ..да си прашам екипа на Кајгана. Веројатно од истиов бренд ќе земам пак ако не најдам подобра понуда. Не ми е фул тајм експлоатирано возилото, па не ми се игра со два пара да ги мењам и...
 4. Hooligan

  Гуми (пневматици)

  2003, 2,5 Димензиите се 255/75 R16 Претходно имав грешка напишано 70 место 75 ;)
 5. Hooligan

  Гуми (пневматици)

  Дечки препорака за продавница во Скопје за гуми (универзални лето-зима) за на Киа Соренто - 255/70 R16 Сега се NextGen не се покажале лоши, но би пробал подобри па предложете и некој бренд ;)
 6. Hooligan

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Поздрав дечки. Уште малку фали да се наштелува средниот ред со нападот...и уште малку повеќе да се најде солидно решение за одбраната. Но има и добра вест: Оваа сезона ќе бидеме шампиони во Премиерлига!
 7. Hooligan

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Благодарам. Ќе разгледам неколку модели, па чим земам ќе пишам импресии. Генерално сум целосен баук околу велосипеди, повеќе од 10 години не сум ни возел, нит знам дуќани, нит добри брендови/опрема.....но едноставно станува веќе напорно да се движи човек со кола низ градов и мора да се направи...
 8. Hooligan

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Дечки, плс да ми препорачате каде во Скопје би можел да купам елегантен градски велосипед за машко....под елегантен мислам нешто што е блиску до скандинавските дизајн решенија, има слаби гуми ...и е еднобоен :)
 9. Hooligan

  Каде да наjдам? [Food Edition]

  Види го ОВА, изгледа како сервис за ова што бараш.....тие што знам дека го користат се многу задоволни!
 10. Hooligan

  Фејсбук акаунти/страници (купувам)

  Купувам македонски ФБ фан страни и ФБ групи. Пишете во ПП
 11. Hooligan

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Неорганизирани, немотивирани....без идеја за акции, без концепт за игра/..со многу “бит пазар„ играчи без “бандероли“..... Одговорно е да се отпушти менаџерот кој дозволил ваквата состојба да биде реалност за наш Јунајтед.
 12. Hooligan

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Не` скичмија.
 13. Hooligan

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Најк направиле реклама во која го замислуваат фудбалот доминиран од кинези :) :) Нормално со новиот најак играч на светот....кинески “роналдо“ http://marketing365.mk/nike-zamisli-kineski-dominirana-idnina-vo-fudbalot/ Да не речам “од Али експрес„ :) :)
 14. Hooligan

  Македонска берза

  Која фирма на Кочо Аѓушев ќе се продава на ТЕ-ТО ?
 15. Hooligan

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Може и на торент да се слезат....а до толку снаодливи сме што и на англиски ваљда има некои рецензии на кои “им треба“ прилагодување :) :) use macedonian skills :-)
 16. Hooligan

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Мала дигресија. Еве актуелен конкурс за избор на најдобра рецензија: http://www.fakulteti.mk/news/17-03-16/pickbox_nagradna_igra_maratonski_izgledaj_serija_napishi_recenzija_i_osvoi_10_000_denari.aspx
 17. Hooligan

  Amazon prime - стриминг услуга

  Јас редовно користам Pickbox. Би сакал зимава да пробам и Amazon Prime, па кажете искуства ако има некој корисник, што има, што може во мкд да се гледа, како сте задоволни ?? Netflix го користев паралелно 2-3 месеци есенва, ги изгледав скоро сите стенд ап комедии и стварно топ им се....ама...
 18. Hooligan

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Пикирав еден Fusion 1,4 од 2010 за 5к. Имате некакво искуство да споделите со моделов пред да го земам?
 19. Hooligan

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ни треба менаџер што знае да мотивира екстра познати звезди ; или Ни требаат не познати солидни играчи кои се ГЛАДНИ да станат звезди.
 20. Hooligan

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Фергусон врати се !
На врв Bottom