Резултати од барањето

 1. Sp4wN-

  mIRC (oфицијална тема)

  Истиов ник бев. Него кај ќе најдеш сега некој од порано луѓето? Сем некој со висок степен на virtual social anxiety па да му е страв и на фејзбук да се укључи. http://www.undernet.org/ Истата страна е од пред 20 години ц ц ц .. Среќа.
 2. Sp4wN-

  Здраво.

  Здраво.
 3. Sp4wN-

  Пазарете се тука!

  Купувам Iphone 6 16gb ( по можност црн ) . Благодарам однапред.
 4. Sp4wN-

  Купувам - продавам

  Да не има некој да ми препорача да прашам/купам или можеби има на лагер, пумпа за бензин (бензинска) за fiat stilo 1.6 76kw ... си еба мамата ..
 5. Sp4wN-

  Барам / Имам потреба од програмер, работа, часови, итн

  Да не барам индијци... Имено ми треба html5/css3/js код со 2 варијабли кои би требало да бидат мануелно менливи да се оптимизира за Wordpress, т.е. да бидам по прецизен да се направи да биде WP plugin. Ако има некој што се разбира, нека ме исконтактира по порака..
 6. Sp4wN-

  Вадење пари преку Payoneer

  Нема да плаќаш данок во Македонија, можеш да ги извадиш каде сакаш на кој сакаш ATM со 6% камата. Исто така можеш да плаќаш со нив на било кој терминал.
 7. Sp4wN-

  Пазарете се тука!

  Купувам iPhone 6, ако има некои понуди на ново / на старо би сакал да ги слушнам ...
 8. Sp4wN-

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Има некој да ми посочи од каде да купам компјутер за стило 1.6 му се еба мамата :| . Однапред благодарам.
 9. Sp4wN-

  Продавам, купувам, менувам...

  Продава некој ABIT GD8 pro или некоја слична на истава .. ?Продава некој ABIT GD8 pro или некоја слична на истава .. ?
 10. Sp4wN-

  Adobe Photoshop - совети, туториали, помош

  Црвена боја позадина, црвена боја и overlay врз чоекот x2,x3 .. и ќе го постигнш.
 11. Sp4wN-

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ако може совет, почна да ми гуши моторот, значи се е во ред, но ако да речеме убацам во втора или трета и ако ми оди на 3-4 иљади обртаи почнува цела кола да трокира... сменив савеќици ми реши некои од проблемите али ова ми остана така, значи се супер вози али како да нема трзај да повлече...
 12. Sp4wN-

  Помош: Општи прашања, совети, трикови..

  Беспари, ако сакаш напраи глупа апликација како што направија оние што се крши екранот и бркај пари по контести, тоа може и со 2ца да го направиш, малтене и сам, треба малку среќа и многу глуп мозок. Зашто ќе биде наменета за поголемиот дел од населението, кои у суштина се глупи.
 13. Sp4wN-

  Помош: Општи прашања, совети, трикови..

  Тендер, кешираш одвојуваш по 200.000 - 300.000 иљади евра годишно за пат , и бркаш состаноци по други држави, влади, банки и што ти ја знам таму .. Невидена глупост е прашањево али ајде. Сам не се брка проект, затоа луѓе имаат тим од 10+ луѓе , продажба , промоција , маркетинг , ресурси гомна...
 14. Sp4wN-

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Еден пријател, исто има стило, вика катализаторот го извадив .. гајле нема сеа -_-
 15. Sp4wN-

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Фиат стило 1.6 бензин. Почна сега во последно време, да ми се појавува engine fault. Али релативно сам можам да одредам од што е. Палам, и низ ауспух испушта црно, и тоа бајаги на почетокот и после како малку да се гуши, покачена ми е и малку потрошња. Е сеа, ако ја издувам јако без исав, се...
 16. Sp4wN-

  Плински уреди

  Колку би ме чинело одприлика плин за фиат 1.6i 16v ? Благодарам.
 17. Sp4wN-

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Колку би ме коштало плин атестиран одприлика на 1.6i 16V мотор за фиат ? Благодарам.
 18. Sp4wN-

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Муабетот ми беше, нели му ја конфискуваат ако не ја царини за 24 часа, или грешам ?
 19. Sp4wN-

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Му ебам ... остај тоа на страна, знам колку се чека ... не го не ми е јасно, ја купуваш и сеа ти стои дома, и кога сакаш можеш да ја цариниш ? Или мора за одредено време .. недела, две, три ..
На врв Bottom