Резултати од барањето

 1. Пепи

  Kајгана GrandBilliards Турнир

  Јас би сакал повторно да организираме Турнир во оваа игра можност ќе имаат да се пријават 16 души и ќе видиме колку ќе има заинтересирани. Линк за даунлоад www.grandbilliards.com
 2. Пепи

  Maze Game

  http://www.maniacworld.com/maze_game.htm Изиграјте ја игричката, треба да не излезете од полето со глувчето ако излезете ве враќа на 1ви левел, мислам дека е интересна игричка.:)
 3. Пепи

  Фан Клуб : Галатасарај

  Па еве го има спомнено и фенербахче па ајде да го спомнеме и галатасарај одличен клуб е еден од најдобрите клубови во турција да се каже, па ајде фановите на галатасарај се надевам дека ги има да пишуваат за овој фан клуб:).
 4. Пепи

  Смешни имиња на улици!

  Па еве ќе напишеме некои смешни имиња на улици еве на пример има некои смешни улици во струмица се нарекуваат Јајце и Копелка :).
 5. Пепи

  Дама

  Па во досадно време играм дама не е некоја позната игра се игра со 9 зрна граф и 9 зрна пченка на бел лист ке ја нацрташ дамата и ќе играш слична е како шахот.
 6. Пепи

  Најдобар интернет според вас?

  Кабел нет според мене и тој интернет го користам добар е мн ги иам користано разни нети куба и мн други ама кабел нет ми е најдобар сеа пишувате кој ви е вас најомилен.:)
 7. Пепи

  Фан Клуб: Фенербахче

  OOvde mozete da pishuvate za Klubot Fenerbahce:)
 8. Пепи

  Фан Клуб: Панaтинаикос

  Ovde mozete da pisuvate se za Klubot Panatinaikos
 9. Пепи

  Кој е вашиот омилен херој на DotA?

  mene najomilen heroj mi e Huskar
 10. Пепи

  Фан клуб : Њу Орлеанс Хорнетс

  Abe New Orleans ne se pokazaa mnogu dobro ovaa sezona ama ajde i niv da gi spomneme :smir:
 11. Пепи

  Кој е најдобар CS клан во светот?

  Pa za mene najdobar clan e NiP i fnatic eve vi clip kako igraathttp://youtube.com/watch?v=VrJ764lx9Fc
На врв Bottom