Резултати од барањето

 1. Ј.А

  Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

  некој од поискусниве овде што е најдобро да имаш во екипата? најдобра одбрана среден ред? напад? што имам 120 милиони се думам кај да удрам
 2. Ј.А

  Кој фудбалер ве нервира?

  овај пике ми се повраќа кога ќе го видам
 3. Ј.А

  При успеси ги величиме - при порази ги плукаме

  некој пишува имале психа слаба , некој вели слаба репрезентација сме биле , 3 објаснува за ѕверовите ....... а зошто никој не свати дека додека е ФФМ во ваков состав , ако сака и ето,роналдо и меси нека играат за нас нема ЕП или Сп да видиме и да тепаме 2-3 утакмици во серија со подобри...
 4. Ј.А

  Македонска фудбалска репрезентација

  е вртиме утакмица и си земаме 3 бода 100% :):pipi:
 5. Ј.А

  UEFA Champions League 2010-2011

  акси скрос си мрднал ти
 6. Ј.А

  Македонска фудбалска репрезентација

  protiv ermencite bese mestena i nemoj zbor da pisal nekoj protiv ova
 7. Ј.А

  Тип на денот (читај правила во прв пост)

  hudersfild - notts county 2 vo 1
 8. Ј.А

  UEFA Champions League 2010-2011

  навивачите на челзи кажуваат дека барса е помогната од уефа,навивачите на арсенал исто исто така и навивачите на интер , реал, баерн,милан, манчестер абе ситее кажуваат дека барса е помогната од уефа и како можи навивачите на барса да си прајте филмој дека некој има комплекс од вас? неможе сите...
 9. Ј.А

  Најпотценет и најпреценет фудбалер

  најпреценети се пике и ибрахимович
 10. Ј.А

  Фан Клуб: Вардар

  a шо му е филмов на овие србиве? од каде тие толку блиски бе со грциве маме да му ебам ај сеа косово дека се признало и шо да прајме?
 11. Ј.А

  Најдобар напаѓач

  најдобар на сите времина е феноменот а сеа .....можеби ето
 12. Ј.А

  Омилени клубови

  Се додека во вени крв ми врие за ИНТЕР моето срце бие:)
 13. Ј.А

  Кој фудбалер го цените од омразената екипа?

  милан - пирло јуве - буфон барса -НИКОЈ
 14. Ј.А

  Фан Клуб: Интер

  абе вас затоплувањево во главата ви удри бе пацини ваков,пандев таков сите исти кур беа денеска нема шо да браните некој а друг да напаѓате
 15. Ј.А

  UEFA Champions League 2010-2011

  во право е миланез само што доколку имаше убави утакмици сеа полуфиналето ќе имаше некоја од овие 3 послаби тима
 16. Ј.А

  Фан Клуб: Интер

  jбг преку појакиве ќе оди не се секирај пак ќе освој син... челзи мора да оди во финале оти јас го имам играно на 20 000 ШАмпион 5,5 коеф :) кирца , не ти велам дека е местено не се нервирај одма кулирај си а тоа дека и лани морало да не тепаат рутински....лани за лани ...ќе видиме годинава...
 17. Ј.А

  Фан Клуб: Интер

  ај да ве разочарам сеа челзи мора да игра во финалето шо значи ако се падниме со челзи НАЕБАВМЕ
 18. Ј.А

  UEFA Champions League 2010-2011

  НЕКА НЕ ВЕ ТЕПА ФИЛМОЈ СИТЕ ЧЕЛЗИ Е ШАМПИОН ОВАА ГОДИНА! и како можите да пишите такви постови како челзи можел само шахтјор да го помини? и секако....челзи утре ќе падне со една од тие 3 ''слаби'' екипи
 19. Ј.А

  Фан Клуб: Интер

  балотели со интелегенцијава во минус е влезен изгледа
На врв Bottom