Резултати од барањето

 1. максовизија

  Diablo 3

  Сеа ја поминав на нормал, вкупно 13 саати играње, не можам да ја остаам, продолжувам на nightmare :D
 2. максовизија

  Diablo 3

  И јас пукнав 60 евра на играва, и до овој момент ама ич не ги жалам. Се убивам од играње, остаив и школо и се, играм на Американскиот сервер (ради ова хаковиве со Европејците) и нема лаг. Играта си доминира во секој поглед. Посовршена игра амин. За сите хејтери, или не можат да си ја дозволат...
 3. максовизија

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Како можам да си го активирам мобилниот интернет од 2GB што доаѓа со 3 Max Comfort? И дали треба да поднесам барање за да се префрлам на овој пакет, бидејќи и до сега бев на последниот пред промениве?
 4. максовизија

  Најдосаден DotA херој

  Единствен досаден херој во играта е трол, затоа што херојот е говно, фармаш 30минути искачаш, десен клик улти и сам тепа -.- Виспот е многу интересен херој и е одлично комбо со секој станер, да не збориме што се дешава кога висп и свен се на ист лејн....
 5. максовизија

  PS3 gamepad VS Xbox360 gamepad

  Вчера земав Чилстрим од Анхоч - 1290 денари.
 6. максовизија

  Фан Клуб: Јувентус

  Гледав до 92ра, и кога ја одбрани муслера таа топка се изнервирав и изгасив :) Коа после глеам резултат 2-1, здивев :D
 7. максовизија

  L.A. Noire

  Нели немаше да има ПС верзија?
 8. максовизија

  Гејминг маус

  A4tech XL-740K
 9. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  На PC држиш space за да стане :)
 10. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  Барем кажи дека ботовите се на тежина Ветеран :)
 11. максовизија

  Фан Клуб: Јувентус

  Браво за Киелини.
 12. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  Има конвертер, за на англиски :)
 13. максовизија

  Call of Duty: Black Ops

  Јас ја играм кракнатата ПС верзија, и сега за сега се е топ :) Како што рекоа пред мене, можеби и најдобрата CoD до сега.
 14. максовизија

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Еве сега видов дека на предните 2 порти работи маусот, а на задните 6 не. Други усб уреди работат на сите 8 порти, други мауси, скенер,принтер, гејмпад...
 15. максовизија

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Дури работев компјутерот се изгаси сам, го уклучив па повторно се случи истото и неколку пати така, дури не се ни уклучуваше. Сватив дека се работи за маусот, бидејќи кога тој беше изгасен, компјутерот си работеше океј, а веднаш штом ќе го вклучев, компјутерот губеше моќ и се гасеше. Е сега...
 16. максовизија

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Значи наидов на еден проблем. Имам напишано накај 200 страни во Mac C Swiss со Англиска подршка. Е сега, побарано е тие страни да ми бидат во Times New Roman со македонска подршка, има ли некое чаре да ги сменам?
 17. максовизија

  Darksiders

  Тие што го имате проблемот со џоистикот, симнете си Xbox360 Controller Emulator, и ќе немате проблеми со камерата :) Јас така го оправив
 18. максовизија

  Продавам, купувам, менувам...

  Барам оригинален ATI DVI-HDMI Adapter, како овој на сликава: http://www.3dnews.ru/_imgdata/img/2007/05/14/48499.jpg
 19. максовизија

  PES 2011

  Може линк по ПП, дека јас барав ама не најдов ништо..
На врв Bottom