Резултати од барањето

 1. Roni.OldSchool

  Одгледување цвекиња

  Со тек на времето го сватив злото на системот и неговите планови за нас луѓето... Со цел да се ослободам на него, почнав да огледувам цвекиња, да садам живот ... За почеток имам фикус, адам, лозар(пузавец), сабјарка, мали кактуси и рози. :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 2. Roni.OldSchool

  The Casualties

  :vozbud: :vozbud: :vozbud: :drk: Street punk band основан во 1990 год. Зад себе имаат оставено повеќе од 10 албуми... И така натаму, и така натаму. :) Се надевам дека сте слушнале за нив и дека ги слушате... :smir: P.s. ме зачуди тоа што нема отворено тема за овој бенд !!!
 3. Roni.OldSchool

  The Exploited

  пред да почнам со инфото за темата, ме зачуди зошто нема отворено до сега тема за The Exploited и сл. Бендот е основан во раните '79 год во Единбург, како Oi бенд, подоцна трансформирајќи се во брз Street punk/ hc punk. од политичко влијание. "Army Life" - 1980 (EP) "Exploited Barmy Army" -...
 4. Roni.OldSchool

  Смер за Археологија?

  Ако може некој да ми помогне каде има смер за Археологија... фала однапред... :back:
 5. Roni.OldSchool

  Алки* Friendship bracelets

  Се плетат со волница или некаков сличен конец, плетам од не мн. одамна и супер ми иде и интересно е... а пред се ме опушта... Ќе постирам слики и видеа, да видите дека е лесно и дека интересно :kesa:
 6. Roni.OldSchool

  Растафарај

  Ваше мислење?
 7. Roni.OldSchool

  Зошто има повеќе религии?

  Вечното прашање... Ваше мислење? :uvo:
 8. Roni.OldSchool

  Рапови-журови

  Промоција на Том3 - ДНС ЕКИПА . - ВО ДОБРО И ВО ЗЛО - ХАВАНА 31.10.2009.. БИДЕТЕ ТАМО ДНС ЕКИПА.. Според мене најхардкор рап екипа у Македонија.. Промоција на новиот албум... 31.10.09. - Хавана 150 денари.. бидете тамо ќе биде ЛУДНИЦа. 1L ! KEEP IT UNDERGROUND...
 9. Roni.OldSchool

  Најдосаден DotA херој

  кој е ? :nesum: според мене... Дрвото .. само задња има. друго нишо нема :kez:
 10. Roni.OldSchool

  Battle.net или Garena ?

  Цело време се караат шо е боље.. Battle.net ili Garena за мене е бољи Battle.net и тоа мн. ! Ќе ви објаснам подоле =Д Вии вака.. BATTLE.NET Ти е иљада пути боље пошо: 1: се знае кој е админ а кој не е. 2: повеќето се про гејмери 3: имаш име на играта и мод и све... а не до утре да влегуеш и...
На врв Bottom