Резултати од барањето

 1. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дечко Бејл, ако оди ке оди во Сити дека пишува оти ке дојде кај Манчестер Ј.
 2. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Насри е на чекор од Манчестер Јунајтед Играчот за врска на фудбалскиот состав Арсенал, Самир Насри најави дека в понеделник ќе замине за Лондон и дека тогаш кончено ќе ја донесе својата одлука околу наредниот ангажман, пишува таблоидот Мирор. Според изданието, францускиот играч за врска...
 3. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Мислите дека Челзи и Арсенал се безгрешни ? Екипите што ке играат со нив не пасат трева, како и Блегбурн што не пасеше денес !
 4. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Го достигнавме фијаското оваа сезона, нема креатор во играта не е само до одбраната, треба уште еден класа играч со Руни. Реално гледано (според мене) тешко да освоиме нешто.
 5. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ќе изгубат од Баерн. :pos2::pos2::pos2:
 6. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Го зафркаваат на Евра. Во него секогаш има смех.
 7. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ееееј Еванс беше во скок веќе кога Дрогба му налета и се удри во неговата нога за тоа му даде жолт. И не ми се прај многу стручњак.
 8. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 9. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Уште сме актуелни светски шампиони за тоа.
 10. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дајте уште некој линк тој не работи. (кај мене)
 11. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Брилијантно ! Немам зборови. Со еден играч помалку бевме подобри од Тотенхем тоа значи дека за класа сме подобри од нив.
 12. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Глуп ! 18-18 во титули, треба ли да се плашиме од Ливерпул. На вас кој и да ви спомнат од сите се плашите, и секогаш имате решение (причина) за вашиот пораз.:pos2::pos2:
 13. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  За другите фанови: ЌЕ СЕ ВИДИМЕ НА КРАЈОТ.
 14. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  И да даваат Македонска лига кој ке ја гледа, ке се намали гледаноста на македонските телевизии, на сметка на странските.
 15. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Гил: Има време за уште засилувања !
 16. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Абе не давам јас пари до мене нека дадат ако сакат 100 милиони за Агуеро, вреди да се дадат, добри се до сега засилувањеата, има време до септември, фудбалерите не се замараат се на одмор вие тука се ценката за играчите.
 17. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Бенитез разгледува да го врати Овен во Ливер.... :pos2:http://goal.com/en/news/9/england/2009/07/12/1377684/rafael-benitez-considered-michael-owen-signing-for-liverpool
 18. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  http://sportskoradio903.com.mk/joomla/
 19. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Даглас Коста на Олд Трафод? Менаџерот на Манчестер Јунајтед Сер Алекс Фергусон е на чекор до реализација на уште еден млад фудбалер овој пат од Бразил. Иако медиумите од Англија веќе истакнаа дека Даглас Коста ќе остане во Бразил...
 20. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Обертан замина на медицински прегледи на Олд Трафорд Медиумите од Англија објавија дека Габриел Обертан веќе е заминат на медицински прегледи со Јунајтед по што се очекува официјално да биде потврден како нов фудбалер на Црвените Ѓаволи...
На врв Bottom