Резултати од барањето

 1. Figaro

  Roland Garros | 25 мај - 8 јуни, 2014 |

  Како и секоја година, здравје догодина :pos:
 2. Figaro

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Промена на тач скрин за HTC ONE X колку чини? (на деловите кај што е пукнат екранот не работи тачот)
 3. Figaro

  Twin Peaks

  Интересна серија, напната приказна на моменти, многу смешни ликови, а и глума. Последната епзиода беше wow. И појавувањето на Дејвид Линч и тоа со специфичен лик.
 4. Figaro

  Хит на денот

 5. Figaro

  True Detective

  Постојат не викам не, Раст беше целосно навлезен и опседнат со случајот и не му текна. Раст беше мадафака филозофот ... (Не го чепкај Хенк, си имаше свое пиво) :D
 6. Figaro

  True Detective

  Донекаде случајност беше кога му текна на Марти за бојата на куќата, така дојдоа до компанијата што ги фарба школите и до типот.
 7. Figaro

  Breaking Bad

  По колку епизоди/сезони изгледа у ден ? :)
 8. Figaro

  Тениска опрема

  Блиску млечниот во Тафталиџе има за тениска опрема, од таму иам земено рекет Wilson 1500 денари, пред 3 години.
 9. Figaro

  Twin Peaks

  David Lynch's 'Twin Peaks' Returns, as Promised http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702304432604579471743561604088 на пола од втора сезона сум :)
 10. Figaro

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Како бе не допатувал :pos: 1 коеф. :)
 11. Figaro

  Тениска сезона 2014 | предвидувања |

  Освојувач на Australian Open - Освојувач на Roland Garros - Rafael Nadal Освојувач на Wimbledon - Andy Murray Освојувач на US Open - Rafael Nadal Играч со најмногу освоени мастерс турнири - Rafael Nadal Играч со најмногу освоени АТП 500 турнири - Novak Djokovic Играч со најмногу освоени АТП 250...
 12. Figaro

  Постираме песна во врска сo Give

 13. Figaro

  True Detective

  За сите што читале премногу за серијава пред да ја гледаат, за сите што ја изгледале во еден ден и мрчат дека не ја бивало.;)
 14. Figaro

  Хит на денот

 15. Figaro

  Постираме песна во врска сo Give

 16. Figaro

  ATP Miami 2014 - Sony Open Tennis Masters 1000

  Лаки лузерите некогаш се многу незгодни :)
 17. Figaro

  Балкански X Factor

  Овие платиле да се појават...:ROFLMAO:
 18. Figaro

  Балкански X Factor

  Колку што пратам нема, пола му се од Чола ... :D
 19. Figaro

  Балкански X Factor

  Oвој Маид знае странски песни да пее ?!? :facepalm:
На врв Bottom