Резултати од барањето

 1. bakigvg

  Греење со пелети

  Па ајде да ја започнеме и оваа тема. Греењето со пелети е тренд кое постепено ја зафаќа и нашата држава, сакале да го признаеме тоа или не. Се уште луѓето се скептици за овој вид на греење барем во Македонија, заради високата цена на печките и котлите на пелети, како и на самиот енергенс...
 2. bakigvg

  T-Home ги откупи правата за Лига Шампиони и Лига Европа 2012 - 2015

  Со оглед дека е познато кој ке ги има правата за Лига Шампиони и Лига европа за наредните 3 години на територијата на Македонија, а ова мислење се наоѓа во несоодветни теми, сметам дека е потребно да има посебна тема во која ке дискутираме за тоа каде би можеле да ги гледаме најпопуларните...
 3. bakigvg

  И Fail.mk со FAIL

  Дека не е секој совршен знаеме, па така и тие што се мислат дека се совршени и се смеат на туѓите несреќи ги снајде истото, сега ние да се посмееме малку на нивната не информираност и непрофесионалност, значи ако си погледнал еднаш ракомет во животот, не значи дека го разбираш друже мој од...
 4. bakigvg

  Фан клуб: Кожуф

  КК Кожуф е кошаркарски клуб од Гевгелија, кој минатата сезона со освоеното второ место во втората лига, избори за првпат во својата историја пласман во најквалитетната македонска кошаркарска лига. Првата сезона секако цел е опстанокот во лигата, сезоната е долга, а екипата ве уверувам дека скапо...
 5. bakigvg

  Семејно ЕЛ КЛАСИКО на браќата БАБУНСКИ

  Познатиот спортски шпански весник Марка пишува за нашите браќа Бабунски :vozbud: Los Babunski tienen el Clásico en casa http://www.marca.com/2011/09/07/futbol/1adivision/1315410536.html А еве го текстот и на македонски: Семејно „Ел Класико“ на браќата Бабунски Двајцата браќа Бабунски, Давид...
На врв Bottom