Резултати од барањето

 1. Л

  Kiwi.com нов сајт за пребарување ефтини летови

  Дали некој има искуство со овој сајт Kiwi.com? Искрено нуди многу добри понуди, и до долги дестинсции, меѓутоа комбинира авиокомпании така да некој лет знае да го даде и за 2 дена во пат,меѓутоа има опција за време на патување. Искрено,планирам патување до САД, со separate connections односно со...
 2. Л

  Нискобуџетни авиокомпании на Македонските Аеродроми

  Ја чувствувам потребата на народот за додавање уште нискобуџетни авиокомпании на Скопскиот и Охридскиот Аеродром како и нови дестинации со нив.Би предложил доаѓање на авиокомпаниите како RyanAir, EasyJet, Norwegian, Eurowings...и отварање нови директни летови кон Северна и Централна Европа. Кое...
 3. Л

  Прв Трансатлански лет од Скопскиот Аеродром

  Што мислите, дали ќе успее оваа идеа на ТАВ ? Дали навистина Македонија заслужува директен лет до САД и Канада ? Јас,искрено,многу навивам за оваа идеја.Се надевам дека во блиска иднина ќе има трансатлански летови од Скопје.Кое е вашето мислење? *Turkish Airlines го разгледува овој проект.
 4. Л

  Прв Трансатлански лет од Скопскиот Аеродром

  Што мислите, дали ќе успее оваа идеа на ТАВ ? Дали навистина Македонија заслужува директен лет до САД и Канада ? Јас,искрено,многу навивам за оваа идеја.Се надевам дека во блиска иднина ќе има трансатлански летови од Скопје.Кое е вашето мислење? *Turkish Airlines го разгледува овој проект.
На врв Bottom