Резултати од барањето

  1. ЈованЈ

    Припадник на полицијата претепал момче до смрт! - ПРОТЕСТИ ПРОТИВ ПОЛИЦИСКАТА БРУТАЛНОСТ

    Поубаво склопено не може. Сите мислам дека се за да се исчисти стоката од луѓе на кои им е свесно им е дадена сила, од хероите и идните херои во полицијата итн. Смешно е да се фаќаат забелешки на главната цел, некој да одговара за нешто во ебанава држава. Преку такво веќе. Ако може да те...
  2. ЈованЈ

    Припадник на полицијата претепал момче до смрт! - ПРОТЕСТИ ПРОТИВ ПОЛИЦИСКАТА БРУТАЛНОСТ

    Не сум актвен на форумов, не сум прочитал што сте збореле, сакам да ве известам дека дечкото ми беше комшија и денес во цело Козле имаше полиција. Тоа што се зборело дека владини луѓе бореле со семејството со намера да ги заќутат е вистина. Срамно е од секој можен аспект ова дело од страна на...
  3. ЈованЈ

    Овоа ти е боже сачуј!!!

    Се знае кој е најстопан овде, ве молам: - Imam 13 godini i ke stanam tatko. Odsekogas sum bil poiskusen od svoite vrsnici. КАКОВ ГАД!!!!!!!!!!!!
  4. ЈованЈ

    Ви треба драјвер? Побарајте тука.

    значи ако имате интернет симнете си го од мини нова uniblue driver downloader и само ќе ви ги симне. еве линк ако некој сака http://www.mininova.org/tor/1996254 илјада посто без вируси јас го користам има 200 и нешто сидови така да вреди + 6mgb е па така да ... видете сами, наместо да се мачите...
На врв Bottom