Резултати од барањето

 1. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

 2. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Ја мислам утната му е позицијата на Хакан , треба малце по напред да игра , на моменти со брозович се еден до друг ко задњи везни. Има и шут и пас и центаршут нема многу абер од тие квалитети колку позади повлечен.
 3. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Ја вртиме бе опуштено сега дамбросио ке се појави у кадар.
 4. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Овој Влахович како би се уклопил у Интер фацата му ебам коцкаста, дај Марота некоја магија напрај зимски преоден рок.
 5. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Дамброзио влага у кадар на полувреме , Интер ја врти за 5 мин ... coincidence ? I think not.
 6. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Заслужено фиорентина си води иако голот им е дискутабилен, очајно Интер во средина за бековите ни муабет не ми се праи. Очекував тврда утакмица ама вакво здрање ни на крај памет, под итно измени на полувреме.
 7. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Вечер мора да се добијат тие говната виолетови , страшно заебана екипа . Миланчо фластер на влахович и пола работа е завршена. башка сега гледам ги добиле аталанта у гости. ке биде клање..:zloo:
 8. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Вака ќе изгледаше и против реал да имавме повеке срека. Дамфрис , Хакими на стероиди утакмицава брао.
 9. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Има 3 мин фудбал у него во последните 3 години …
 10. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Весино стартер :pos: 1631977806 Весино стартер :pos:
 11. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Асаламу Алејкум Интераши , доста со вакви “тетка светле од трети ми кажа” муабети ,башка и да излезе нешто доколку мислите со Кинезите имаме проблем не сте работеле со Саудици , ќе пекаме по Жанг после 2 месеца. Кога сме кај шпекулации… Дамфрис , Кореа и Димарко би требало да стартаат вечер...
 12. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Пак ке кажам штета прво полувреме не се искориси ништо имавме 10 шанси , е сега второ Карло ги стави во ред и многу по стабилен беше Реал и ги погоди измените па потоа следеше гол. На искуство изгубивме на на квалитет, ништо посебно не покажа реал за да ја добие утакмицава. Мора што поскоро да...
 13. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Одлично полувреме, штета што ниедна не влезе ... само со ваква игра и вакво темпо во второ.
 14. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Според футбал италија Бастони ќе старта , Џеко и Лаутаро напред . Постои исто мала можност за Видал место Турчинот. Ако тоа се издеси пиши црвен прво полувреме .
 15. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Скептичен сум околу позитивен резултат против Реал, најмногу поради нашиве бочни позиции. Ако стартаме како што се шпекулира ( истиот состав Самдорија) Димарко/Перишич и Дармијан ке имаат огромни проблеми на земајки предвид кој игра во реал. Незнам што е работава со Бастони бар со него во тим...
 16. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  #conteout Реаљ Мадрид ќе биде тестот да видиме дали има потенцијал тимов за бар да ја повтори ланската сезона . Ова Сампдоријава и лани ни скина бодови со гзларење и тепање .
 17. |И.И|

  Serie A 2021/2022

  Јувентус ... италијанскиот Арсенал.
 18. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Inter media им пуштаат тројлебус фори на росоњериве
 19. |И.И|

  Македонска фудбалска репрезентација

  Исланганиве не се ни бледа сенка од тоа што беа пред 4-5 години, малце по концентрирано во последната фаза во напад на полувреме ке ја решевме утакмицава. Ристовски малио со самото тоа што 4-5 повлече да прими топка направи многу повеке за Македонија него ли Јахович у цела негова кариера. Само...
 20. |И.И|

  Serie A 2021/2022

  Со ваква игра против Емполи вака ке се прошетаат до скудето
На врв Bottom