Резултати од барањето

 1. |И.И|

  Хвар

  Еден од најпосетените и најтоплите острови од низата Хрватски острови во Јадранското море. Сместен во шумовит предел на борова шума и цветовите на лаванда,познат по можноста за посета на Градот Хвар,Јелса,Стари град и познатите ,, Паклени острови,,-како една од најпосакувана туристичка...
 2. |И.И|

  Каква боја е фустанов?

  Ај сега да ве видам. Наместо ко секој нормален Македониец да се замарам со бомбите на Заев ја со фустани. and its Viral
 3. |И.И|

  Да му помогнеме на малиот Давид Јовановски

  Да му помогнеме на малиот Давид Јовановски, кој боледува од растечка тумефаксија (циста) на ногата, која и по извршената операција расте и предизвикува болки кај Давид, поради кои тој не може да се движи. Бидејки сите можности за лекување се исцрпени, тој мора итно да замине на лекување во...
 4. |И.И|

  Остров ПАГ - Балканската Ибица

  Познати како хрватската Ибица, островот Паг и плажата Зрче се една од најпознатата летна атракција за млади каде лудата забава е неизбежна. Млади луѓе,музика, забава до раните утрински часови, светски познати ди-џеи, море, прекрасни плажи...се дел од она што овој хрватски остров може да ви го...
 5. |И.И|

  Фан Клуб Фудбалска пресметка КГН

  Епа вака. По иницијатива на Интерашите нашиот познат форум и неколку други особи кој не се многу активни на форумов дојдовме до идеја да направиме една фудбалска пресмекта мегу Фан Клубовите. Доста време се прекпукаваме на форумов и редно време беше да се пресметаме на некој од скопските...
 6. |И.И|

  Why Single Girls Want to Meet European Men

  http://www.collegehumor.com/video:1942787 Еве веке 2 минути се прашувам како да ви го претставам видеово , ама ке ве оставам сами да најдете наслов. Сума сумарум добри сме биле ние Македонците во очите на една плава Американка :pipi:
 7. |И.И|

  Кобен руски рулет

  38-годишен сват се појави на свадба во Астракан со пиштол, каде се обидуваше да ги наговори другите да свртат една партија руски рулет. Еден помлад маж, наивен, наседна на предлогот. Пријател на младоженецот во текот на здравицата за среќа на новиот брачен пар извади пиштол, го стави на...
 8. |И.И|

  What’s Your YouTube IQ?

  Интересен YouTube квиз кој пред се е доста добар за тепање време.... Доколку промашите прашање ве води кон Fail клип.. :pos: Едноставни се инструкциите.. Пробајте :)
 9. |И.И|

  Среќен роденден ШМЕКЕРУ!

  Ајде нека ти е срекен брат повеке жени оваа година ,,, љољ
 10. |И.И|

  Call of Duty: Modern Warfare 2

  Modern Warfare 2 is an upcoming first-person shooter video game developed by Infinity Ward published by Activision and due for release on November 10th, 2009.It is the sixth installment in the Call of Duty series and the sequel to Call of Duty 4: Modern Warfare, as well as the second game in the...
 11. |И.И|

  Немој не ме радуј!

  ...или како сакате крстетего али клипчево е едноставно пресмешно... :pos2: http://www.365.com.mk/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=1143887655 Омилен дел : Га везем!!! :vozbud: (ако има ваква тема....канта)
 12. |И.И|

  Benny Lava Хрватска верзија...

  Оригиналот.... Хрватска Верзија :pos2: :vozbud::vozbud::vozbud: ако има ваква тема....канта
 13. |И.И|

  Александар Белов

  Заврши операција тријумф но тоа значи дека имаме инстант нова Македонска музичка ѕвезда која повеке од достојно ја представуваше нашата држава на О.Т. Само ве молам да не забегуваме со другите кандитати во Академијата. Имам две прашања кој сакам да ги продискутираме... Каква музичка...
 14. |И.И|

  Шпанија прифати да гостува во Скопје

  Европскиот првак Шпанија наредната година ќе гостува на Градскиот стадион во Скопје, каде што ќе одигра пријателски натпревар со нашата фудбалска репрезентација. Ова е епилог од вчерашниот состанок во Мадрид на водечкиот двоец на ФФМ, претседателот Х Европскиот првак Шпанија наредната...
 15. |И.И|

  http://www.sexy-lena.com/

  http://www.sexy-lena.com/-влезете на линков и прочитајте ја пораката од револтираниот дечко и потоа едноставно само препраќајте го линкот преку МСН и слично :salut:
На врв Bottom