Резултати од барањето

 1. vlaono

  Електротехника. (Задача)

  https://imgur.com/a/lTnst https://imgur.com/a/FWcuP Здраво дечки, никако неможам да ја решам оваа задача ве молам за помош. 9 е задачата а 9 до 12 важи текстот. Ви благодарам. :)
 2. vlaono

  Топ Коментари на Фејсбук.

  Слободно постирајте да се насмееме малце. :cuc:
 3. vlaono

  Дали има некој порачано од dymatize.com?

  Сакам да порачам мега гејнер од официјалната страна ама незнам колку е сигурно и дали ќе треба да плајќам нешто плус, ако имат некој порачано нека пишува или ако знае некој од каде можам да најдам dymatize mega gainer. Благодариме.
 4. vlaono

  Лоши Мисли

  Како вие ги исфрлате лошите мисли од себе? На пример јас мислам на некои работи лоши кои ми се дешавале за скоро време.Нон стоп ме влече само на тоа да мислам а всушност нејќам така да биде. Како се справувате вие со вашите мисли ?
На врв Bottom