Резултати од барањето

 1. Jack NolanProf.19

  Левица - Политичка партија

  Левица — политичка партија во Република Македонија со левичарска ориентација. Регистрирана е на 25 февруари 2016 година, а иницијативата за формирање на партијата била објавена на 14 ноември 2015 година. Основните заложби на Левица се борбата за работнички права и социјална правда, за...
 2. Jack NolanProf.19

  Инстаграм заработка

  Деновиве истражував нешто за заработа од Инстаграм профил. На идеја дојдов после изјавата на Џамбазов во 1на1 каде кажа дека само од Инстаграм може да се живее пристојно. Океј, знам дека зависи што нуди профилот и колку followers има. Игор има околу 50.000 следачи што мислам дека со добра идеја...
 3. Jack NolanProf.19

  Осудениците од Диво Насеље со Ол инклузив "ќелии" во Идризово

  Телевизори, туш-кабини и телефон во Идризово за командант Малишева и уште 12 осуденици од „Диво Насеље“ Заедно во кумановската Дива Населба, заедно во обвинението на обвинителката за следење организиран криминал и корупција Вилма Русковска, заедно во судницата во Врховниот суд во Скопје каде...
 4. Jack NolanProf.19

  Бизнис план и негова реализација со помош на неповратен кредит

  Значи вака. Имам бизнис план, нешто околу кулинарство но не е ресторан, сендвичара и сл. туку нешто различно. Но тоа не е темата. Имам неколку прашања. Сакам да аплицирам за неповратен кредит. Што треба, каде треба, колку добивам, за што добивам и кои се моите бенефити и дали и што е лошо со тој...
 5. Jack NolanProf.19

  Ценовник за царина на половни автомобили

  Здраво. Поентата на темата е секој кој увезувал или знае некој кој увезил автомобил, воедно ја знае и цената на давачките (царина, хомологација, регистрација) детално со модел, марка, година и мотор на возилото да ја пиши на темата. Се надевам дека ќе добијам одговор за неколку автомобили за...
На врв Bottom