Резултати од барањето

  1. zokizoze

    Палети,производство и заработувачка?

    Ме интересира ако некој се разбира,како оди производството на палети за огрев,од што се прават,колку се продаваат,кај може да се купи да се купи машина за производство и колку кошта,дали е исплатливо да се започне бизнис со палети и сл.?
  2. zokizoze

    Најдобри игри за iOS и Android

    Еве ја мојата омилена листа на АНДРОИД игрици: 1.Wild blood 2.NFS-most wanted 3.Where's my water 4.Plants vs zombies 5.Virtua tennis 6.Modern Combat 4 7.N.O.V.A 2 i 3
На врв Bottom