Резултати од барањето

 1. viktor s

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Играјќи качено на кутија нешто пониска од пола метар кучето падна директно на глава и неколку секунди стоеше со искривен укочен врат со затворени очи, после неколку секунди се врати во нормала и си продолжи со играње и се беше ок. Сеа сакам да прашам дали е можно некоја последица да има од тоа и...
 2. viktor s

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Барав по форумот но не најдов ништо такво, имам проблем со ушите на хаска старо два ипол месеци се повеќе му клапнуваат надоле а колку што знам на хаска треба да се исправени нагоре. Дали има некои апчиња за рскавицата за исправување, недостаток на некој витамин или нешто слично, дали со тек на...
 3. viktor s

  Проблем со Nokia Lumia 900!

  На пазар3 и реклама5 има нешто ама не ми треба мене нов ќе побарам по мобилариве дали имаат делови за лумиа 900
 4. viktor s

  Проблем со Nokia Lumia 900!

  Само на делови да го продадам така нешто да извадам иначе нема друго решение изгледа само да дојде кај нас позастапен да биде па тогаш сепак фала.
 5. viktor s

  Проблем со Nokia Lumia 900!

  Имам проблем со нокиа лумиа 900 го носев на сервис во овластениот сервис на нокиа ама таму ми кажаа дека нема можност на поправка плочата била оштетена (прекин имала негде) така да сега сакам да прашам дали има некое решение плоча да се купи или некој да не има половен (расипан да е здрава...
 6. viktor s

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Ако има некој што се разбира подобро да ми каже дали кучево е цисто хаска или мелез нешто иначе кафеави очи има ? Фала многу поздрав :)))
 7. viktor s

  On.net WADSL интернет

  sakam da prasam nesto za on.net od 10 giga wadsl koga ke pominam 0 giga so se slucuva dali se naplaka i kolku cini? fala
 8. viktor s

  Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

  navivam za milan i nema igrac so me nervira, najmnogu go mrzam carlo anceloti trenerot samo kupuva starci i samo zaradi nego milan gubi
 9. viktor s

  Помош и совети

  aj ve molam kazete mi kako da se pustam na Football Manager so eden drugar da igrame zaedno on so eden tim jas so drug aj ve molam fala
 10. viktor s

  Football Manager и останати Manager игри!

  aj ve molam kazete mi kako da se pustam na Football Manager so eden drugar da igrame zaedno on so eden tim jas so drug aj ve molam fala
 11. viktor s

  Football Manager и останати Manager игри!

  kaj treba da se pise serverot ip? fala
 12. viktor s

  Football Manager и останати Manager игри!

  aj ve molam kazete mi kako da se pustam na Football Manager so eden drugar da igrame zaedno on so eden tim jas so drug aj ve molam fala
 13. viktor s

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  ako nekoj znae zasto mojov pc ne mi faka filmovi i nekoi igri na dvd nemaat slika a nekoi igri na dvd se pustaat super neka pise
 14. viktor s

  Што последен пат ви има цркнато од компјутерот?

  mene posleden pat mi zrkna harddiskot i cd-rom za sreka imase garanzija i na dvete e toa ti e sreka vo nesreka
 15. viktor s

  Шпекулации

  transfer Венгер дава 8 мил. фунти за Модриќ
 16. viktor s

  Горан Пандев

  pandev mi odrza lekzija na grcite taka pandev samo napred:je:
 17. viktor s

  F.A. Premier League

  MANCESTER UNITED SE NAJSILNIOT TIM STO POSTOI AMA I CHELSEA FERGUSON ZAKON
 18. viktor s

  Кој фудбалер ве нервира?

  Najlos fudbaler Mene najmnogu me nervira ibrahimovic zatoa sto igra mnogu loso i zatoa sto igra vo inter :nerv:
На врв Bottom