Резултати од барањето

 1. Toto.toto

  Фото натпревар #231 - Тема: Самотија

  Ајде сите апаратите и на улици , во ова денешно време никој не е сам ама сите сме сами .
 2. Toto.toto

  Фото наторевар #215 -Тема : Центар

  Шо сакате сликајте,битно е на средина да биди
 3. Toto.toto

  Фото натпревар #201 | Тема: Simple photo

  Станува збор за проста фотографија , под тоа се разбира фотографија што е едноставна со не многу збунувачки и измешани чувства, ствари , приказни .
 4. Toto.toto

  Фото Натпревар #178 Тема : Неонки/Неонска светлина

  Иако несум лепотан ама таа фотка ми се виде прва во една стара галерија , во зависност од пријавените фотографии мојата фотографија можи да се сменит
 5. Toto.toto

  Архитектура и дизајн

  Забележав нема ваква тема , па можиме да постираме некои фотки од стара/нова архитектура ☺️☺️
 6. Toto.toto

  Фото натпревар #154 Тема : Светлина/Сенка

  Еве да не биди темата само по желба, нека биди во поширок поим , сепак светлината и сенките cе поврзани
 7. Toto.toto

  Фото натпревар - 149 Тема: Апстрактна фотографија -->> Гласање

  @Toto.toto @abrako @Петра П. @Human @grunff @bijons @SuBZerO @Anco @Saladin @gjoko-mkd @pozdrav eden topol
 8. Toto.toto

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  Се извинувам за ова што че го напишам ако ве навредам , ама колку што знам учествуваме во фото натпревари и колку толку можи барем малце да се потрудите и пост продукција , немора фотошопи или бла бла ама сите имаме едитор во мобилната галерија , станува збор за ЕСЕН , турете малку боја во...
 9. Toto.toto

  Фото натпревар #142 Тема : Лето

  Ајде сега сите , сонца , планини , плажи шо и да е лето да потсетува
 10. Toto.toto

  Фото натпревар #135 ТЕМА- Автопортрет

  Уште на почетоко да разјаснам не бараме лепотица/лепотан. темата е јасна , е сега за некој што сака да биди анонимен можи да направи фотографија не цел портрет од лицето а сепак да спаѓа во портрет фотогфотогра , Пр , уста , очи , брада, дел од лицето, како и да мислам ме разбирате, 11773...
 11. Toto.toto

  Продавам Nikon D5200 со Nikkor 18-105mm 3.5 5.6 плус helios 44-2

  зачуван е максимално , без никаков проблем . цена 26.000 денари
 12. Toto.toto

  Фото натпревар #132 - Мостови - ГЛАСАЊЕ

  Прв пат отварам гасање незнам дали ќе го погодам како шо теба :) Евеги учесниците па гласајте :) @Toto.toto btroz by Toto.toto on Кајгана форум @Петра П. (: by Петра П. on Кајгана форум @Agda Beata @viki86 @Acid @Zornik @Skorp @gjoko-mkd @bijons
 13. Toto.toto

  Фото натпревар #132 - Мостови

  Оваа тема е за мостови, од најголем до најмал мост си е мост :) btroz by Toto.toto on Кајгана форум
 14. Toto.toto

  Фото натпревар 126 - СВЕТЛИНА

  Темата е јасна ,светлината ја има на секој поглед во секаква форма . 11568 by Toto.toto on Кајгана форум
 15. Toto.toto

  Фото Натпревар #107 Тема: облаци/смог ПРИЈАВУВАЊЕ

  Ајде сега плескајте слики :) правилата сите ги знаете. Кој шо не ги знај нека разлиста наваму натаму. BTW несум дома слика ќе ставам покасно
 16. Toto.toto

  Фото Натпревар #101 Тема-Пролет

  Па мислам дека е редно време да има Тема за пролет бидеќи ја имаме веќе некое време .
 17. Toto.toto

  Натпревар #67 Тема: Есен есен златна есен

  Правилата сите ги знаете и темата е достапна за пола планета така да нема мрдање :) 9771 by Toto.toto on Кајгана форум
 18. Toto.toto

  НАТПРЕВАР #66 Тема: Стара архитектура - Пријавување

  Саде како побендик да рсна една тема и јас :) Стара архитектура е темата така да не чекајте ставајте слики еве една моја 10402 by Toto.toto on Кајгана форум
 19. Toto.toto

  НАТПРЕВАР #51 Тема: МОДА- Пријавување

  ајде сите на плоштади :) Правилата се непроменети, фотографии пријавувајте преку Кајгана галерија, држете се до темата и не ставајте безобразни слики со краставици банани и слично пријавувањето трае до недела/18
На врв Bottom