Резултати од барањето

 1. F

  Фан Клуб: Вардар

  КОНЕЧНО ПОБЕДА !
 2. F

  Фан Клуб: Вардар

  deneska imavme sansi za pobeda no mnogu sansi promasivme :(
 3. F

  Фан Клуб: Вардар

  mozda bolje da ispadneme vo vtora ili cetvrta liga da se iscisti klubot
 4. F

  Фан Клуб: Вардар

  .
 5. F

  Секс...

  dali kamagra e bezbedna po zdravjeto?
 6. F

  Фан Клуб: Вардар

  srekja sto izgubija sileks i renova
 7. F

  Фан Клуб: Вардар

  ffm tv ke ima sigurno na televizija ne znam
 8. F

  Фан Клуб: Вардар

  da vistina tie se katarcite
 9. F

  Фан Клуб: Вардар

  nema da ima efekt
 10. F

  Фан Клуб: Вардар

  ako bide silna ligata zasto da ne mozda ne 30.000 ama bi doslo do 15.000
 11. F

  Фан Клуб: Вардар

 12. F

  Фан Клуб: Вардар

  !
 13. F

  Фан Клуб: Вардар

  u stranstvo si?
 14. F

  Фан Клуб: Вардар

  http://vardarfans.mk/index.php/fk_varadar/vardar-utre-oznacuva-start?fbclid=IwAR2L-TE3ooKlQhsICs8wwSku6OBH7JhAllnRlkUlDxGg6Ywp_ssX_WeGE3w
 15. F

  Фан Клуб: Вардар

  pa ovie lugje se samo za ovaa polu sezona kolku da ima nekoj dur ne dojdat katarcite, ti ako sakas ne kupuvaj karti nikoj ne te tera so sila
 16. F

  Фан Клуб: Вардар

  јас како невработен купив 10 карти а тие што се вработени не купиле ништо и само зборат дека нема да не биде затоа не мрдаме никаде
 17. F

  Фан Клуб: Вардар

  !
 18. F

  Фан Клуб: Вардар

  moze sekade https://www.karti.com.mk/etickets/TicketList.aspx?pEventID=3656
 19. F

  Фан Клуб: Вардар

  има некој инфо колку карти се продадени до сега?
 20. F

  Фан Клуб: Вардар

  Убаво би било кога ке се пуштат картите во продажба, тие што се во можност и тие што живеат во странство да купат 10 или повеке карти за Вардар наш!!!
На врв Bottom