Резултати од барањето

 1. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Кастилехо, Побега-аут Бернардо Силва, Берарди, Бакајоко, Адли-ин И продолжување на договорит на Кеси или трампа со Ндомбеле.И да не заборавиме дека Бенасер и Кеси во клучен дел од сезоната ќе си трчкаат по Африка и па ќе дојдат повредени. Вака боље Надомбеле.
 2. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Jovetic е без клуб незнам во која форма е за Сериа А не е лош..
 3. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Според шпекулациите ја највеќе би сакал Берарди, Белоти, Мајер, Закањи да остане Побега и уште еден везен Ренато Санчез или некој друг оти Кеси и Бенасер во Јануари се на афрички куп.
 4. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Се појавува интерес за Ловро Мајер. Одличен играч дај боже да го соберат.
 5. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Мислам дека имат бај бек за Локатели само дали ќе се освестат. Сиг ќе одат ние сме Милан моментслно ни треба искуство и ќе го земат Милан Бадељ или Ваљон Бехрами.
 6. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Локатели, Берарди мислам дека добро би дошле..
 7. stole_max

  Фан Клуб: Вардар

  Да и се плукнам на сите паметњаковци, Џипунов, Панчев и компанија шо само лаат. Ако ви е толку дошло до Вардар дојдете понудете се помогнете.Само Пари пари и ништо друго не ги интересира.
 8. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Убава сезона но ќе завршеме 5ти за жал 1.Интер 2.Јуве 3.Аталанта 4.Наполи 5.Милан
 9. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Theo Messi Hernandez во прво си дрибла до топка у гол сака да влезе
 10. stole_max

  Фан клуб - РК Вардар

  Досаден и никаков Вардар. Оноа типично супер лига екипа.Алушевски да не го качат у авион уште од Унгарија да го остават и да му кажат фала за се и комплет со него Горгиевски. Прв пат ми се случува да сменам и да не ги гледам.Очајни се.
 11. stole_max

  Фан клуб - РК Вардар

  Алушевски уште од сега отказ и да се донесе саглам тренер... На лето Вујин, Јагуриновски,Талески,Гаџа,аут. Кашпарек,Доленец се слободни играчи мислам од лето. Додич да се земе на среден и лев може да покрие а игра и одбрана. И на лев ги имаме Дисингер, Кудуз, Шеваљевич.
 12. stole_max

  Фан Клуб: Вардар

  Чекајте уште плата не са саделе секако ќе се распродаде.
 13. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Добро е шо испаднавме од купот ги уништи неможат да одат. -Салемакерс е катастрофа нека го земат Даглас Коста ќе се најде -Томори доста киксови -Тео почна да мисли дека е играч од светска класа а уште е киксер во одбрана.
 14. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Белоти ќе го соберат на лето ја мислам..
 15. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Сеа ќе го соберат Меите, Папу Гомез и Самакин :D
 16. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Побега треба да го вратат.. Дечкото игра одличо
 17. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Салата те ги соло продорите на Хернандез ала меси и утнати 3 контри чисти. Го враќаме Јувентус во борба за титула..
 18. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Овај Хернандез е утепан у одбрана и тоа многу. Како може така да го оставе. 1609967459 Копиле себично
 19. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Треба да бараат десен бек..Овој Калабрија гази во средина 1609965009 Треба да бараат десен бек..Овој Калабрија гази во средина
 20. stole_max

  Фан клуб: Милан

  Ако Калабрија игра во средина Калулу е далеку подобро решение на десен бек од утепаниот Далот. Браво за Пиоли.
На врв Bottom