Резултати од барањето

 1. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Премногу играчи. Чоло е на слатки маки сезонава.
 2. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  1 сат го тумачев стартниот состав и пак не протумачив кој каде ќе игра. Де Пол и Кондогбиа треба да се стандардни на секој натпревар.
 3. Jack NolanProf.19

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Абе го гледал некој Матеус Куња во Херта или на олимпијада? Од видеа што гледам на YT, има потенцијал ама не ме радува некако :cenzura:
 4. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

 5. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

 6. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

 7. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Де Пол кое играчиште бил:cenzura: Кондогбија исто така! Кореа пичичи сезонава:D
 8. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Кое играчиште е Морено! И кога не забива игра важна улога во тимот. Штета што не замина бар во Севиља. Кога сме кај Севиља, очекувам да се замеша во борбата за титулата ако не замине некој поважен играч. Никогаш не биле клубовиве на олку "исто" рамниште. Од друга страна Атлетико ќе треба да купи...
 9. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Мислам дека и оваа сезона имаме реални шанси. Мора да се искористи кризата на Реал и Барса.
 10. Jack NolanProf.19

  Влада на Македонија

  450 aвганистанци букаке да и прават на ќерка му!!!!
 11. Jack NolanProf.19

  Влада на Македонија

 12. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Селта со новиот тренер згази минатата сезона. Мислам дека оваја ќе бидат изненадување и ништо чудно да не оплакнат денеска. Тренерот го споредуваат со Чоло.
 13. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Стефкеее отвори темаааа
 14. Jack NolanProf.19

  Официјални трансфери/позајмици

  Џини во барс..во ПСЖ де...
 15. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: Сеа Фернандињо како замена да не го купите?
 16. Jack NolanProf.19

  UEFA EURO 2020 - Општа дискусија

  Од Карвахал и Азпиликуета е Дани Алвес. Треба повеќе шанса да му се даде на Чурлинов. А не знам шо стана со уште еден добар фудбалер што игра/ше во Спортинг Лисабон а редовно решеташе во у21.
 17. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Само да не е на крајот 50-60 милиони.
 18. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Брат стварно не знам не ми се смејте. Можда знам ама не ми текиња!?!? 1622570897 Стандард прича:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 19. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Поради кои причини Барса и Реал се пред исфрлање од ЛШ? НЕ се регистрирани од УЕФА за новата сезона а ова го изјави и Тебас.
 20. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 20/21

  Шпански навивачи со Англиски не можеш никако да споредиш. Во Шпанија едино Барса и клубови како Хетафе имаат слаби навивачи. Еве на пример 500 навивачи на Атлетико погласни од 40.000 на Челси цел натпревар
На врв Bottom