Резултати од барањето

 1. Bojan96

  Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

  здраво.. ми нудат iPhone 5 za 2500 али не му работи матичната плоча :/ се јавив во ледиком рекоа дека немаат матични туку ми дадоа број од друго место и кошта 200 евра. Дали некој знае нешто за поевтино? Успат и дознав дека т.мобајл и дуна компјутери продаваат матични плочи o.O И уште едно...
 2. Bojan96

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  амм бев денес до мобилара и рекоа дека не е до батеријата туку до нешто друго али не се исплатело да се поправа...
 3. Bojan96

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  па ја неам проверено и мислам дека не е до батеријата и на полнач кога е се гаси.. мислам дека е нешто софтверски
 4. Bojan96

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Имам HTC sensation xe но имам проблем телефонот почна да ми се гаси .. ќе го упалам и после 1мин се гаси и се така... дали некој знае што му е проблемот каде може да се поправи и колку чини поправката ? и исто така со кој iPhone може да се замени :)
 5. Bojan96

  Игри на среќа?

  сакам т.е. веќе почнав да купувам гребки за кола и добив 40 денари :3 дали познавате некои што добиле голема сума на пари или пак кола на гребка?
 6. Bojan96

  Преминување од православен во католички христијанин?

  знам ја зошто сакаш хехеххехе за да слушаш камбани ХАХАХХАХАХАХХАХАХАХ
 7. Bojan96

  ПМФ - Молекуларна биологија

  дали со ова ова може да се вработиш како професор? ама хемија и математика не ми идат баш..
 8. Bojan96

  Фиксна протеза

  хахаха па незнам... која е нај обична таа :D
 9. Bojan96

  Фиксна протеза

  која е цената на фиксната протеза? ја носам мобилна протеза и кога ја носам многу сум нервозен неможам да ја поднесам
 10. Bojan96

  ПМФ - Математика

  колку и да размислувам џабе е.. нема решение на тој проблем бидејки ја немам основата на математиката :)
 11. Bojan96

  Двојазичност и во градскиот превоз

  ние што овде збориме, се нервираме нема ниту со прст да мрднеме ние неможеме ништо да смениме... за жал.
 12. Bojan96

  Двојазичност и во градскиот превоз

  Браво ! Искрено морам да признаам "албанците" во туѓа држава ( уште некое време туѓа) се многу храбри ова е голем чекор да направиш .. македонците во Албанија немаат никакво право,а они тука си уживаат .. ние сме криви ние го дозволуваме ова во Тетово и Гостивар прво нешто ако пишува го пишува...
 13. Bojan96

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  дали знаете каде во Скопје се штампаат слики од USB ?
 14. Bojan96

  Го симнал албанското знаме од Домот на културата во Тетово

  Македонија наскоро ке биде 3та албанска држава
 15. Bojan96

  Пазарете се тука!

  kupuvam iPhone 4 crn
 16. Bojan96

  Пазарете се тука!

  ценаа? --- надополнето: 11 ноември 2012 во 22:10 --- ај некој нека ми даде на поклон iPhone 4 / 4s ве молам!! :D
 17. Bojan96

  Папагали (општи дискусии)

  da sum zaenteresiran :) kako mozes da mi pomognes?
 18. Bojan96

  Папагали (општи дискусии)

  Sakam denovive da si zeam papagalche od ovaa rasa pa ako nekoj do sega imal vakvo papagalce neka kaze iskustvo :) a tie vaka izgledaat
 19. Bojan96

  YouTube (официјална тема)

  Koga odam na Youtube nekoj videa se pustaat nekoj ne, pogolemiot del ne se pustaat... e vaka jas go iam simnato i sega koa ke dojde do delot Run.. ima nekoj problem i nejke i nejke da se simne e ova go Pisuva : Adobe Flash Player Installer has encountered a problem and needs to close. We are...
На врв Bottom