Резултати од барањето

 1. Bojan96

  Протест кај Јужниот сосед: "Вистинската Македонија е Грчка"

  Утре во Лерин ке има протести за тоа дека Македонија е грчка.. јас мислам дека претераа вие што мислите за утрешниот протест? не само за тоа туку општо за проблемите во врска со името,поделбата на македонија... Со оваа слика утре ке имаат протест
 2. Bojan96

  ПМФ-Географија

  има некој што студира тука?
 3. Bojan96

  Училишен дневник

  дали некој знае каде можам да купам дневник како што има во основните и средните училишта? не е важно зошто ми треба но ми треба ... дали некој може да ми помогне?
 4. Bojan96

  iPhone 4S - цени?

  Сакам да земам iPhone 4S ама некако ми е многу скап дали знае некој како се движат цените во др. земји? ако вие имате земено од странство кажете ми цена и дали работи на мак.картички .. или некој ако продава нека пише !
 5. Bojan96

  Како до поплава коса?

  Јас природно имам плава коса ама со тек на времето е се по темна и по темна :place: кога е лето е посветла ама кога е зима НЕ! некои ми рекоа нешто со лимон требало да се направи дали вие сте пробале такво нешто? или пак со хидроген?
 6. Bojan96

  Оџа или камбана - кое е погласно?

  сабајлево станав порано некаде накај 6 часот изутрина и многу џамии се слуша од далеку, а исто така често станувам во 8 и не сум слушнал ни еднаш Камбана зошто во Македонија Скопје го дозволуваме тоа? пред се македонија е христијанска држава!!!!!!!!!
 7. Bojan96

  Истанбул

  дали може некој да ми каже повеке за овој град? дали сте биле , преку која агенција? Итно ми е
 8. Bojan96

  Црква!

  Дали често одите во црква? дали мислите дека жената кога влага во црква треба да носи шамија, да ја покрие главата . ? јас кога бев во црква во Рим сите жени носеа шамија пред да влезат во црквата и мислам дека тоа е сосема добро. што мислите вие околу тоа? и дали мислите дека треба да има силни...
На врв Bottom