Резултати од барањето

 1. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  Teska borba za aleks, treba fight iq da pokazi za da go tepa, ima dobri race i jiu jitsu brian taka sa ke mora pametno da se bori
 2. Hurin

  Berserk

  Читав дека се случувало често да стои end на крајот од чаптерот особено на крајот од аркот. Досега никој ништо не потврдува дали ќе продолжат асистентите со работа или не. Останува да видиме.
 3. Hurin

  Berserk

  Во каков момент излезе овај чаптер. Мислам дека ако ова е официјално последниот ова беше добар крај за серијата. иначе педро паскал мемето е само за берсерк содржината Change my mind
 4. Hurin

  Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

  И сега објекотот имал или немал технички прием? Човекот на сител кажа дека немало. Дали ова беше последната Лага на Венко?
 5. Hurin

  Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

  значи неисправна електрична инсталација на објект не постар од година дена. Абеееееее, верувајте ми ќе почнат постапка и ќе се влечат со години за да отрпни народот и после ќе биди молерот крив оти со скала го потчукнал штекерот предтоа.
 6. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Македонија е самохрана мајка чии син и е 30 годишен невработен manchild. Нека е среќен празникот на сите тие што имаат барем ронка емпатија за државичево.
 7. Hurin

  Premier League - Season 2021/22

  од хевиметалот на клоп само "nothing else matters" останало.
 8. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  истиот случај, ми вика противуставно е да те идентификувам. Доволно е шо ми покажа документ. Ако дојди инспекција расправај се со неа дали сертификатот е твој. :toe:
 9. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Рон не клеца бидејќи апстиненција штити 100% а кондом само 99 %. Рон не ризикува да се заебава со СТД.
 10. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Овие што си креираат мемиња на сметка на народот што излегол вчера на протест ќе бидат истите кој ќе пишуваат Refugees welcome за некое време.
 11. Hurin

  ATP тенис - општа дискусија

  Не е прашањето дали ќе биди ГОАТ (верувам дека ќе биди ако не годинава, следната дефинитивно бидејќи и Надал неможи да се бори со него). јакото е што кога и да се избламира, секогаш фановите плачат дека го провоцираат, го местат, го мразат дека е србин, православен, шо ти не. Еве денеска е...
 12. Hurin

  ATP тенис - општа дискусија

  Значи не било ни до празни трибини што така бил избувлив. нема ни да е последно вака да се избламира , допрва ќе гледаме кршење рекети. Нека плачат неговите сега како судиите го казнувале без потреба, само опомена кркаше за кршење рекетот.
 13. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Google doodle от ме врати назад во memory lane <3
 14. Hurin

  Денов звучи како...

 15. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  кога ќе те мавни магнезиумот после добра физичка активност
 16. Hurin

  ЕУРО 2020 - Финале | Италија - Англија | 11.07.2021 (21:00)

  има ама овие се прават дека инклузивност е побитно од меритократија. ако стварно се 1.5 % население во Италија тогаш ретко дека ќе играат во репрезентацијата. Еве кај нас има 25 % албанци ама ниеден не е репрезентативец во ракомет.
 17. Hurin

  ЕУРО 2020 - Финале | Италија - Англија | 11.07.2021 (21:00)

  Дај ако не Сантакроче да го вратиме
 18. Hurin

  ЕУРО 2020 - Финале | Италија - Англија | 11.07.2021 (21:00)

  со лесно нека му е на англичаните утре на работа хехехехе
 19. Hurin

  Сакам да знам!

  колку време се чека за Пасош по нормална постапка? читав дека немале пасоши многу на залиха.
 20. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  суптилната транзиција од "Ај напрај му здраво на баткото" во "Ај напрај му здраво на чичкото" почнува да ме плаши.
На врв Bottom