Резултати од барањето

 1. guitardemon666

  HIM

  ај кажи ти уште еден бенд ко рамштајн? и демек оти нема друг бенд ко рамштајн не можи да има правец шо се вика industrial metal? а не реков хим се најбољи на свет реков дека во то шо го прат се најдобри... е са ко нема некој ко нив... курац
 2. guitardemon666

  Транс и техно музика

  абе dream theater се најбољи ама не вреѓај транс
 3. guitardemon666

  Вашето прво сексуално искуство

  јас бе мал сум (16)... али ако се рачуна лежење в кревет со женска и така малце акција (појќе него само киссинг ама не секс баш тотално) за секс епа шо знам таму изгубив и далеку од овој континент беше... (пуста америка) шо е важно каде, важно беше ;)
 4. guitardemon666

  Дали свирите некој инструмент?

  гитара и бас ито: прогресив метал, кршам прсти ептем ептен брзо свирам мислам дека ме бива барем за пеколна брзина и техника (шо не е знаење на гитара) а иначе нa бас сé свирам особено ред хот чили пеперс и тропам тапани тро (вие бубњеви шо ги викате) иначе имам фендер стратокастер и ич го...
 5. guitardemon666

  HIM

  and your point is? можи не беше така со блек сабат и со песната хеви метал шо имаше во тексто (незнам како се вика песната) и зато му го дадоја името на правецо... иначе хим е готски рок ако сакате за попрецизно-не е ни метал
 6. guitardemon666

  Смешни преводи

  како се вика ивица и марица на англиски? edge и police van :D
 7. guitardemon666

  HIM

  абе вие опасните
 8. guitardemon666

  Бермудски триаголник

  абе не е ко да кој влегол не излегол... таму живеат луѓе полно ако не на тие островите. то е ретко дешавање ако сите мислат дека е секојдневно... единствено таму се дешава почесто од друго место (шо значи друго место никогаш скоро не се дешава) енивеј то ти биле некојси магнетни ствари појма...
 9. guitardemon666

  Атлантида

  матно :Ѕ
 10. guitardemon666

  Чупакабра (El Chupacabra)

  абе ко ве мрзи да читате да објаснам: демек то ти е од супериорна технологија или нешто такво, ама не земска оти немогучно е да напрајш таков засек ко на сликите без крв да се пушти... плус тие кругојте таму се перфектни... а иначе немаме справа за вадење на сите органи во телото и само кожата...
 11. guitardemon666

  HIM

  love metal ако си бесчувствително копиле нејќиш, ако си емоционален како казанова и дон жуан и другите такви шмекери мувачи (ко мене) однак сакаш. попросто неможи
 12. guitardemon666

  Колку често мастурбирате?

  абре дркам секој ден и убо ми е :))
 13. guitardemon666

  Што забележуваат жените кај мажите и обратно?

  меркам шарм и карактер... сакам да ме шармира само со муабет (а за изглед да не прам муабет)
 14. guitardemon666

  Te сакам?

  јас прелесно кажвам те сакам ама мене никој не ми вели :(
 15. guitardemon666

  System Of A Down (SOAD)

  не ги бива за музика... само јако звучат оти имате ќеф за дерење
 16. guitardemon666

  HIM

  cant get any realler than that
 17. guitardemon666

  Чупакабра (El Chupacabra)

  е мене ми е гадно, кој сака нека го прај... иначе то со чоеко е баги гадно... плус таму ви пиши шо е, да не објашњивам
 18. guitardemon666

  Месечари!

  ами дали ако имам несоница (а имам... очигледно) се рачуна во месечарење??? (мислам да, оти и онака незнам шо прам)
 19. guitardemon666

  Духови, сеништа (сенки)...

  да ве ебам куќата негде фкомши ми е! курац срање ова бе... иначе јас не вервам бе шо знам мора да има научно, а ако нема научно, па глупи сме бе да го ебам, мора да има цака... мора да пиши на гугл, се знај гугл :D
 20. guitardemon666

  Ви се случила некоја натприродна работа?

  абре то со неможењето да мрдниш в кревет и мене ми се дешава па ни се плашам ни ништо... јас не гледам сенки оти не сум трефкар... а то е со мускулите... дур спиеш-целосна парализа... е сега сé парализа, ама трепките се отварат! а ако сте заприметиле во тие моменти не трепкате (кој мисли на то...
На врв Bottom