Резултати од барањето

 1. zokizoze

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ooooo Harry Maguireeeeeee
 2. zokizoze

  Nintendo

  Menuvam The witcher 3 wild hunt- complete edition za druga nintendo switch igra.
 3. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Roberto se vrati od povreda I titula ne kosta. Kreten
 4. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Seriozen si za Pedri? Pedri od utakmica vo utakmica sve poveke iznenaduva kolku dobro I stabilno igra a ti vikas slabo igral. Otkritie na sezonata e Pedri.
 5. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Da Im ebam sve na A1 sto go skinaa sportklub :mad: . Pustajte strimovi, sopkasti ve zamoluvam.
 6. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Nekoj dobar stream nekoj da spodeli?
 7. zokizoze

  Што играте во моментов

  The Witcher 3 complete edition на Nintendo Switch, се чудам како до сега не сум го изиграл ова ремек дело од игра. Можда графички не е како на PS4, ама можноста да ја играш кај сакаш за мене е непроценлива, затоа и се одлучив да ја купам за Switch. Повеќето од вас ја имаат изиграно ама за тие...
 8. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Не знам за вас, ја очекувам триплете сезонава :icon_lol:
 9. zokizoze

  Најекономично греење (затоплување)

  Дечки ве молам за помош што клима да одберам.... Имам буџет околу 45-50к, просторот што сакам да го греам е 40м2 дневна соба и кујна 10м2. Од луге што се распрашав ми ги предложија следниве: 1.Gree Amber Nordic 3.5kw/-30c = 49990 Ден. 2.Midea MB-18N8D0-I / MB-18N8D0-O, MISSION FullDC QUATTRO со...
 10. zokizoze

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Sve da ti ebam..... sve sto mrda doma da ti go ebam. Barem kako poniska forma na postoenje mozam da te iznapcujam, a ti kur ke mi pusis i ke cutis ko picka zosto vakvo vozviseno bitie ko tebe ne se rasprava so vakvi kako mene....Dusata da ti ja naebam slepec eden skapan.
 11. zokizoze

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Ти 100% ја имаш мајкати накапано како ја тресе некој со дрес од Барса па затоа имаш набиено ваков комплекс спрема нив. Нема друго објаснување :toe:
 12. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Go prodadoa Semedo za da go kupat vecniot talent Depay. Cist prosek od igrac sto ni vo francusko prvenstvo ne se istakna nisto posebno plus e i sklon na povredi. Katastrofa nevidena, neznam kako sakate zamizaniov da dojde vo Barca.
 13. zokizoze

  What if спортски сценарија : Алтернативна историја

  What if..... Di Stefano had joined Barcelona instead of R.Madrid? Najbolnata tema za navivacite na Barca. Ke imavme 10+ tituli LS . Ama toa e, istorijata ne moze da se promeni i mora da se pomirime. Toa ti e..... ako imase babata jajca ke bese dedo.
 14. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Malcom 2.0
 15. zokizoze

  Nintendo

  Мењавам Xenoblade Chronicles 2 за друга игра :cautious:
 16. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Zatoa se pijancese po kafanine , pet godini ke prci kurot. Kakva debilna uprava.
 17. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Sega imase oficijalno soopstenie od la liga deka dogovorot na Messi e vazecki I moze da zamine samo dokolku nekoj ja plati negovata klauzula koja iznesuva 700mil.
 18. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Дали се читаш што пишуаш? Кој се овие двајца бе? Едниот позајмен во Лајпциг и таму резерва е, другиот нема две утакмици изиграно за Сити. 100 вакви играчи Барса има дадено за безпари последниве години. Нека вклучат некој квалитетен играч, еве не мора КДБ, може Бернардо Силва или Стерлинг па да...
 19. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Абе сте нормални што пишувате за Меси, 33 титули ни донесе човекот, 10 ла лига 4 лш. Го издигна клубот 10 скалила погоре, пред Меси бевме горе доле просечен тим со ЕДНА ебена титула ЛШ. Треба да се крстиме во Меси а не да се лупаат глупости имал карактер 0, подобро да замине и сл. Срамни се...
 20. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Koj moze messi da go zameni? Momentalno nikoj. Ke ni se desi istoto ko so Nejmar, vo panika ke kupaat igraci i nikad vise nema da se oprajme.
На врв Bottom