Резултати од барањето

 1. FORZA ACM

  Фан клуб: Милан

  Доктори со купена диплома од тетовски универзитет и резултатот е тој...
 2. FORZA ACM

  Попис 2021

  Море ич нека не идат оти Шарко ги чека скриен од заседа, има парче да ги стори.
 3. FORZA ACM

  Serie A 2021/2022

  Епа вистина штета е, шо убо ќе беше калулу да даеше гол.
 4. FORZA ACM

  Serie A 2021/2022

  Калабрија, Флоренци изгледа кој требаше да го замени, можно е и Мењон го болело раката, ама веројатно ќе стартува со една рака, Крунич... И од новите Бакајоко и Месиас.
 5. FORZA ACM

  Serie A 2021/2022

  Го ебаме ежо вечер, пола тим в болница, ама колку толку Шчесни влева надеж за барем едно бодче.
 6. FORZA ACM

  Слобода и протест против фашистичките ковид мерки. Стоп за присилна вакцинација и дискриминација

  Ако ви речат заев и филипче да скокните в бунар главечки, одма без прашања и негодувања ќе се залетате, семката таква ви е, северџанска, поданичка.
 7. FORZA ACM

  Serie A 2021/2022

  Ништо посебно. Вакво исто кошулче од пазар си имам купено, само без тие разнобојните тракатанци и без логото на Марсеј и Италија.
 8. FORZA ACM

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Слаби сме...
 9. FORZA ACM

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Бреј овие Ливерпул какви токмаци биле, два пати шутнавме, два гола дадовме, а и за нивнио го мораше играч на Милан да си дај автогол, па и пенал напрај Бенасер и тој го промашија :coffee:
 10. FORZA ACM

  Претседателски избори во САД (2020): Трамп vs Бајден

  Го има згрешено училиштето сенилниов.
 11. FORZA ACM

  Serie A 2021/2022

  Само да продолжи дроперо во ваква форма, барем уште едно коло.
 12. FORZA ACM

  Serie A 2021/2022

  Не се мешајте во внатрешните работи на Милан, вие демек си го средивте Интер, па на Милан дојде ред.
 13. FORZA ACM

  Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Ако одат со некој друг, а не Дејан Митески во Аеродром ќе си пукаат в гла ненормалните.
 14. FORZA ACM

  Попис 2021

  Го боли таквото груби или османи за тоа во какви станбени услови живеат македонските граѓани..
 15. FORZA ACM

  Попис 2021

  Попис за време на владеење на заев и ахмети вака се спроведува. Плус цела албанска дијаспора и пола косово ќе се рачунаат за тукашни. Затоа бојкот и нека се ебат.
 16. FORZA ACM

  Влада на Македонија

  https://infomax.mk/wp/%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%b2%d0%be-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80%d0%be%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%b2%d0%be%d1%98%d1%87%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be/?fbclid=IwAR2RZCjVwsYjnEGppnnGVSjtE4sIQvY6f728nLv9ajTU47IUxBF1uv9nqCk Една...
 17. FORZA ACM

  Serie A 2021/2022

  Е то, радвајте се вие.
 18. FORZA ACM

  Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Еј вода, како бе така, битно е да има двојазичност, тиранска платформа, албанец премиер, рамковен договор, албанско знаме пред влада, пред собрание, пред општина, половина министерски места на Албанци, таљат да зборува на албански во Европски парламент, тоа е битното, а не таква неважна работа...
 19. FORZA ACM

  Фан клуб: Милан

  Ci hanno appena comunicato che il =AZX9GtGek0bsxeewU3VWoeJ1xxgDtlXydJl2xCPO9Mr80ougzOQzQWepU7V452rLubCcj68pdtvRV4Kpd2Rm87Y9U6tRVvOHJmiV3sjgK4vhR_PLufDefGbES7y7LLOx0HRltTusOL1l07ozz6C-hHfc6AqMXyLGFaAQrSVk5tvsttc0mGjQvFS-a6I--fsLpYk&__tn__=*NK-R']#Milan ci sta provando per...
 20. FORZA ACM

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Не треба да има ниту споредба помеѓу Шева и Лева.
На врв Bottom